Żora Korolyov: rozwód z żoną i nowa dziewczyna

Żora Korolyov rozstaje się z żoną. Partner Martyny Kupczyk w „Tańcu z Gwiazdami 2018” zdecydował się na rozwód. Tancerz podobno znalazł już nawet szczęście u boku innej kobiety. Co z jego żoną i córką?
Jak donosi magazyn „Na żywo”, jeden z najbardziej lubianych przez widzów tancerzy „Tańca z Gwiazdami” zdecydował się definitywnie zakończyć swoje małżeństwo. Te wieści sama przekazała mediom jego żona Anna Kuzniecowa, z którą Korolyov wychowuje dziecko – córkę Sonię.
– Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu – powiedziała wprost w rozmowie z tygodnikiem.
Dlaczego Korolyow się rowodzi? Choć tancerz na razie publicznie nie komentuje swojego rozstania z żoną, to z informacji tygodnika wynika, że Żora od dłuższego czasu ze względu na pracę miał coraz mniej czasu dla swojej rodziny. To jednak prawdopodobnie nie jest jedyna przyczyna rozwodu… Tancerz podobno ma już nową partnerkę o imieniu Ewelina.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Żorze
Żora Korolyov[1][2], właśc. Heorhij Korolow, ukr. Георгій Корольов, ros. Георгий Королёв (ur. 6 października 1987 w Odessie[2]) – ukraiński tancerz, posiadający najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf, przedsiębiorca i aktor.
Tańczy od ósmego roku życia[3]. Jako dziewięciolatek zdobył tytuł Mistrza Ukrainy Juniorów w stylu latynoamerykańskim i standardowym, później jeszcze dwukrotnie obronił ten tytuł[3]. Jednocześnie łączył taniec towarzyski z piłką nożną, trenując i grając w odeskiej szkole piłkarskiej SKA-Odessa. W wieku 15 lat wyjechał do Niemiec, gdzie tańczył z Iną Nicole Angermüller. Zajął z nią pierwsze miejsce na turnieju Vienna Open, a także zdobył tytuł wicemistrza Niemiec w tańcach standardowych.
Po przeprowadzce do Polski w 2003 roku zaczął tańczyć z Martą Sztobryn, z którą zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski i reprezentował Polskę na mistrzostwach świata, a także został wicemistrzem Polski w kategorii Par Dorosłych. Jest półfinalistą mistrzostw świata oraz finalistą Mistrzostw Europy Środkowej i dwukrotny finalistą Mistrzostw Unii Europejskiej. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz