Żona Kamila Stocha: Dostaliśmy prezent od losu


stoch-bilanŻona Kamila Stocha (27 l.) Ewa (29 l.) przyznała, że czas, w którym jej mąż był kontuzjowany, przekornie okazał się wspaniałym okresem w ich życiu.
Fani Kamila Stocha zapewne nie posiadają się z radości, że ich idol wrócił już do skakania.
„Super Express” zapytał żonę skoczka, jak wykorzystali czas, w którym jej mąż nie mógł trenować.
Okazuje się, że wyszło im to na dobre!
„Dla nas prywatnie był to jednak wspaniały czas. Wiedząc, że nie można zmienić sytuacji, przyjęliśmy ją ze spokojem, traktując jako prezent od losu.
Uwielbiam spędzać czas z Kamilem” – powiedziała.
Nie znaczy to jednak, że bez żalu patrzyła na swojego męża.
„Było mi przykro, że Kamil nie może spełniać się w tym, co kocha. Wzruszałam się, kiedy patrzył przez okno na skocznię, tęsknił za skokami i kolegami” – dodała.
Wyznała również, że oboje byli ogromnie zaskoczeni faktem, iż sytuacja jej męża jest tak szeroko komentowana w mediach.
„Dziennikarze wyczekiwali choćby najmniejszej informacji o przebiegu rehabilitacji. Byliśmy zaskoczeni, że cała sytuacja budzi tyle emocji, a Kamil określany jest mianem dobra narodowego” – mówi tabloidowi.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Kamilu
Kamil Wiktor Stoch (ur. 25 maja 1987 w Zakopanem) – polski skoczek narciarski, zawodnik klubu KS Eve-nement Zakopane, dwukrotny mistrz olimpijski z 2014, indywidualny mistrz świata z 2013, drużynowy mistrz świata z 2017, dwukrotny drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata (2013 i 2015), indywidualny wicemistrz świata w lotach narciarskich 2018, drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata w lotach narciarskich 2018, dwukrotny drużynowy wicemistrz świata juniorów (2004 i 2005), zdobywca Pucharu Świata w sezonie 2013/2014, zwycięzca 65. i 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi zawodnik w historii (po Svenie Hannawaldzie w sezonie 2001/2002) odniósł zwycięstwa we wszystkich czterech konkursach Turnieju Czterech Skoczni w jednym sezonie. Razem ze Svenem Hannawaldem i Helmutem Recknagelem jest jednym z trzech zawodników, którzy wygrali pięć konkursów TCS z rzędu[3]. W Letnim Grand Prix dwukrotnie sklasyfikowany na drugim miejscu (w 2010 i 2011) oraz raz na trzecim (2016). Zdobywca drugiego miejsca w klasyfikacji końcowej Raw Air 2017. Zdobywca Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2010. Ośmiokrotny indywidualny mistrz Polski. Reprezentant Polski, trzykrotny olimpijczyk. Najlepszy sportowiec Polski w plebiscycie Przeglądu Sportowego 2014 i 2017 roku. Kawaler Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski i Medalu Holmenkollen.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz