Żmuda-Trzebiatowska: Po raz pierwszy o rozstaniu z Królem


zmuda-trzebiatowska-krolMarta Żmuda-Trzebiatowska w zeszłym roku zakończyła swój długoletni związek z tancerzem Adamem Królem. Mimo że nazwisko aktorki niemal natychmiast po rozstaniu łączono z kilkoma innymi gwiazdorami, to żadne z tych doniesień nie okazało się prawdą.

Żmuda-Trzebiatowska dotychczas nie komentowała też kulisów rozstania z Królem. Gwiazda otworzyła się dopiero przed Łukaszem Jakóbiakiem i w jego show “20m2 Łukasza” wreszcie wyznała, że rozstanie nie było dla niej łatwe, ale udało się jej dość szybko wrócić po nim do siebie.

– Jest taki moment ciężki, kiedy nikogo nie ma w domu. To jest ciężkie, ale do przejścia. Bardzo dużo nad sobą pracowałam i tak naprawdę nigdy nie miałam szansy być sama, bo byłam bardzo młodziutka, kiedy wchodziłam w tamten związek. Fajnych ludzi miałam wokół siebie, którzy też bardzo mnie budowali w tym czasie. Myślę, że ja bardzo szybko stanęłam na nogi – wyznała Marta.

Aktorka zdradziła też przy okazji, że jej były partner ma już nową dziewczynę, a ona sama życzy im wszystkiego, co najlepsze.

– Jest szczęśliwy, układa sobie życie, ma bardzo fajną dziewczynę, nie poznałam jej, ale słyszałam. Życzę mu jak najlepiej – powiedziała Żmuda-Trzebiatowska.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 135 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *