Zayn Malik i jego była partnerka wrócili do siebie?


Hadid i MalikGigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie! Supermodelka jednym zdjęciem potwierdziła powrót do swojego byłego chłopaka. O co chodzi?
Hadid i Malik znów są razem? Para co prawda rozstała się w marcu po dwóch latach związku, ale już pod koniec kwietnia paparazzi przyłapali ich na pocałunkach, które wywołały falę spekulacji na temat tego, że słynna modelka i wokalista wrócili do siebie krótko po głośnym zerwaniu. 5 czerwca wieczorem Gigi opublikowała na Instagramie zdjęcie z Zaynem, który nie pozostawia już żadnych złudzeń co co łączących tych dwoje relacji.
23-letnia topmodelka wstawiła na Instagram Stories selfie, na którym widać, jak Malik tuli ją i najwyraźniej przymierza się do pocałowania ją w policzek. Choć na fotce nie widać twarzy partnera Hadid, to nikt nie ma wątpliwości, że na zdjęciu widnieje były członek One Direction. Fani rozpoznali go bowiem po fryzurze i tatuażach.
Gigi opatrzyła gorące zdjęcie z Zaynem napisem „afterparty” – tego samego wieczoru była na premierze nowego filmu „Ocean’s 8” w Nowym Jorku ze swoją koleżanką z branży Lily Aldridge.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Zainie
Zain Javadd „Zayn” Malik (/ˈmælɪk/, Język urdu: زین جواد ملک‬; ur. 12 stycznia 1993 roku w Bradford) — brytyjski wokalista i autor tekstów piosenek.
W 2010 roku wziął udział w castingu do wersji brytyjskiej programu The X Factor. Po eliminacji jako uczestnik solowy wrócił ponownie do programu, zostając członkiem boys bandu One Direction. W marcu 2015 roku odszedł z zespołu i podpisał solowy kontrakt z wytwórnią RCA Records.
Wraz ze swoim pierwszym solowym albumem Mind of Mine z 2016 roku, a także jego głównym singlem, „Pillowtalk”, stał się pierwszym brytyjskim artystą solowym, który osiągnął szczyt obu list w USA oraz w Wielkiej Brytanii z debiutanckimi projektami.
Jest laureatem najważniejszych, prestiżowych nagród, tj. American Music Award, Billboard Music Award czy MTV Video Music Award. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Gigi
Jelena Noura „Gigi” Hadid (ur. 23 kwietnia 1995[1]) – amerykańska modelka pochodzenia palestyńsko-holenderskiego, od 2013 r. związana z agencją IMG Models . W listopadzie 2014 r. zadebiutowała na liście Top 50 serwisu Models.com[2]. W 2016 r. ogłoszona została Modelką Roku podczas Fashion Awards[3].
Zaraz po zdaniu egzaminów maturalnych przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie mogła się skupić na studiach oraz karierze modelki. Hadid studiowała kryminologię w The New School od jesieni 2013 roku, jednak ze względu na obowiązki zawodowe zmuszona została je porzucić[11]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz