Zamachowski i Richardson polecieli na egzotyczne wakacje


zamachowski-richardsonZbigniew Zamachowski do niedawna miał poważne problemy finansowe. Aktor musi płacić na swoje dzieci i byłą żonę aż 18 tysięcy złotych alimentów miesięcznie. Dopiero przed kilkoma tygodniami Zamachowskiemu udało się porozumieć z rodziną na temat ich kolejnych żądań finansowych, co z pewnością było dla aktora sporą ulgą. Mówiło się nawet, że finansowo wspiera go nawet partnerka, Monika Richardson, i z tego powodu para zdecydowała się wynająć jej luksusową willę i przeprowadzić się do skromniejszego lokum.

Jak donosi jednak „Fakt” parze musi powodzić się już zdecydowanie lepiej. Nie dość, że dziennikarka i aktor planują wspólny wyjazd w góry ze wszystkimi swoimi dziećmi, to w dodatku teraz polecieli na romantyczne – i egzotyczne – wakacje tylko we dwoje! Dziennikarze tabloidu przyłapali parę na warszawskim lotnisku Okęcie, z którego poleciała do Kenii.

Jak ustalił tabloid, taki wyjazd nie należy do najtańszych. Według źródeł „Faktu” wakacje będą kosztowały parę ok. 7 tysięcy złotych.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *