Wojewódzki i Kaczoruk: Pierwszy poważny kryzys


wojewodzki-kaczorukKuba Wojewódzki (50 l.) nie ukrywa, że Renata Kaczoruk (27 l.) nie jest kobietą, z którą chce spędzić jesień życia.

W jednym z odcinków swojego programu, zapytany przez Zbyszka Zamachowskiego, dlaczego się nie żeni, odparł pół żartem, pół serio, że „nie wie, czy to jest ta jedyna”. Na pytanie, „kiedy chce się dowiedzieć?”, doprecyzował: „Jak będzie następna!”.
Niby żart, słowa jednak ubodły obecną partnerkę gwiazdora, modelkę Renatę Kaczoruk.
„Renata poczuła się dotknięta” – zdradza „Na Żywo” osoba z jej otoczenia. „Przeprowadzając się niedawno do Kuby, sądziła, że oboje traktują związek poważnie. Nie spodziewała się, że stać go na naigrywanie się z niej na oczach milionów widzów”.
Zachowanie gwiazdora od dawna nie podoba się także rodzinie Kaczoruków. Renata wywodzi się z domu o tradycjach prawicowych, patriotycznych. Dla jej rodziców już sam fakt, że zamieszkała z mężczyzną przed ślubem, jest trudny do zaakceptowania.
„Tym bardziej że siostra bliźniaczka Renaty – Agata – żyje w zgodzie z wartościami katolickimi. Jej narzeczony Daniel jest aktywnym członkiem Wspólnoty Katolickiej 'Droga’, otwarcie deklaruje, że ceni życie w czystości. Związek pary niedługo zostanie zalegalizowany przed ołtarzem” – dodaje informator.
W życiu 50-letniego kawalera to dopiero trzeci poważny związek. Z podobną rezerwą Kuba podchodził do związku z Anną Muchą. Choć wydawali się idealnie dobraną parą, on nie podarował jej pierścionka.
Najbardziej zaangażowany uczuciowo był kilkanaście lat temu. „Byłem z fantastyczną dziewczyną, która miała kilkunastoletnią córkę. I doświadczyłem, jak pięknym uczuciem może być ojcostwo” – wyznał w 2008 r.
Nie wiadomo, co doprowadziło do rozstania. Faktem jest jednak, że po zakończeniu tego związku Kuba zaczął otaczać się dziewczynami o 20 lat młodszymi od siebie. Randkował z aktorkami Natalią Lesz i Justyną Ekert, modelką Moniką Smolicz.
„Zawsze wybiorę bardziej inteligentną kobietę niż bardziej piękną. Pięknej kobiecie można wszystko powiedzieć, ale często nie można z nią o niczym porozmawiać” – deklarował. W 2012 r. na swojej drodze spotkał dziewczynę piękną i inteligentną.
Renata i jej siostra występowały na pokazach mody w Paryżu i Tokio. Ale nie zaniedbały też edukacji. Kaczoruk skończyła studia matematyczno-przyrodnicze na UW oraz psychologię na SWPS. Obecnie pracuje nad doktoratem.
„Kuba ma u swego boku kobietę ideał, ale chyba jej nie docenia” – twierdzi osoba z otoczenia Wojewódzkiego.
„Jeśli nie zacznie traktować Renaty poważnie, szanować, może ją stracić. Bo ona, choć zakochana, nie zechce być jedynie kolejną zabawką” – kwituje ostro.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 49 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *