Wojciech Zieliński ma nową dziewczynę?


Wojciech Zieliński (38 l.) nie wierzy w monogamię. Może przy nowej dziewczynie zmieni zdanie?
Gwiazdor wielu seriali ma kilka nieudanych związków za sobą oraz sześcioletnią córkę Marysię z aktorką Karoliną Gorczycą (32 l.).
Podczas gdy Gorczyca już dawno ułożyła sobie życie na nowo, on wciąż szuka idealnej dziewczyny. Nie jest mu łatwo, bo szybko ulega chwilowym fascynacjom.
„Nie wierzę w monogamię. Chciałbym, żebyśmy ja i moja kobieta dotrzymali sobie wierności, ale dojrzałem do tego, żeby sobie powiedzieć, że zdrada jest wpisana w cenę” – wyznał kiedyś.
Ciekawe, czy blondynka, z którą aktor ostatnio jest widywany, podziela jego zdanie…
źródło: pomponik.pl
Biografia Wojciecha
Wojciech Zieliński (ur. 23 kwietnia 1979 w Łodzi) – polski aktor.
Ukończył technikum geodezyjne. W 2004 roku ukończył wydział aktorski PWSTiTV w Łodzi. W tym samym roku został nagrodzony za dwie role sceniczne: Irwina w Tajemnej ekstazie i tytułową kreację w spektaklu Géza – dzieciak. Na XXII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymał Grand Prix, Nagrodę Publiczności, nagrodę ZASP-u, wyróżnienie łódzkich mediów, Nagrodę Jana Machulskiego oraz nagrodę honorową gazety festiwalowej „Tupot”. Od 2005 jest aktorem w Teatrze Studio w Warszawie.
Karierę aktorską rozpoczynał od epizodu w obrazie Dotknij mnie Anny Jadowskiej i Ewy Stankiewicz. Wcielił się tam w Wojtka, studenta Filmówki dorabiającego w telesprzedaży. Potem była rola Darka Leśniaka „Dahomeja” w serialu Oficer. Pojawił się również jako Kalafior w filmie Z odzysku Sławomira Fabickiego. Rok 2007 przyniósł mu rolę Arkadiusza Cyganika „Cygi” w Świadku koronnym oraz serialu Odwróceni. Potrafił zwrócić na siebie uwagę jako kierowca i ochroniarz „Blachy”, granego przez Roberta Więckiewicza.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o monogamii
Monogamia (stgr. μονογαμία, od μόνος: monos – jeden i γάμος: gamos – małżeństwo) – najbardziej rozpowszechniony typ związku małżeńskiego, w którym jedna osoba związana jest trwale z jednym partnerem (definiowane również jako małżeństwo tylko z jedną osobą naraz), dając początek rodzinie. Monogamiczność związku oznacza ich wyłączną relację małżeńską na wszystkich płaszczyznach: społecznej, prawnej, duchowej, emocjonalnej, jak i biologicznej, seksualnej[1][2][3][4].
Monogamia była i jest najbardziej rozpowszechnioną formą małżeństwa[1].
Monogamia może występować w dwóch postaciach: monogamii konsekwentnej – gdy związek dwóch osób jest nierozerwalny i trwa do śmierci jednej z nich – bądź monogamii seryjnej gdy w pewnym okresie jest to związek dwóch osób, jednakże w ciągu życia jedna z nich bądź obie tworzą inne następujące po sobie związki z różnymi partnerami bądź partnerkami, zrywając poprzednie związki[2][5].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz