Wojciech Szczęsny i jego partnerka zostali rodzicami


marina szczesny 2Wojciech Szczęsny (28 l.) i jego partnerka Marina (29 l.) przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka zdradziła płeć oraz imię malucha…
Stało się. Marina urodziła swoje pierwsze dziecko, czym oczywiście pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji zdradziła też imię i trzeba przyznać, że jest ono dość osobliwe…
„Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka.
Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!” – napisała na swoim Instagramie Łuczenko-Szczęsna (pisownia oryginalna).
Wojciech też nie posiada się ze szczęścia. Poinformował fanów, że jego żona i syn czują się dobrze, a Marinę nazwał „swoją bohaterką”.
Łuczenko-Szczęsna i Szczęsny pobrali się w 21 maja w Grecji. Szacuje się, że ich ślub mógł kosztować nawet ćwierć miliona złotych.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Wojciechu
Wojciech Tomasz Szczęsny (ur. 18 kwietnia 1990 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy 2012 i 2016. Syn Macieja Szczęsnego.
Jest wychowankiem Agrykoli Warszawa. W styczniu 2005 poleciał z pierwszym zespołem Legii Warszawa na obóz przygotowawczy na Cypr[1]. Następnie był wypożyczony do swojego macierzystego klubu, ale często trenował z Legią lub indywidualnie ze szkoleniowcem bramkarzy stołecznego klubu Krzysztofem Dowhaniem[2].
Na początku sezonu 2006/2007 przeszedł do Arsenalu, w którym początkowo grał w drużynie rezerw. 24 września 2008 podpisał zawodowy kontrakt[3]. 22 września 2009 zadebiutował w pierwszym składzie Arsenalu podczas meczu III rundy Pucharu Ligi z West Bromwich Albion na Emirates Stadium. Popisał się kilkoma dobrymi interwencjami i ostatecznie zachował czyste konto[4]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Marinie
Marina Łuczenko-Szczęsna[2] (ukr. Марина Лученко–Ще́нсний), występująca na scenie jako MaRina (ur. 3 lipca 1989 w Winnicy) – polska piosenkarka, kompozytorka i aktorka.
Urodziła się w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich w Winnicy (obecnie terytorium Ukrainy). W wieku dwóch lat z rodzicami i bratem przeprowadziła się do Polski, skąd pochodzą jej dziadkowie[3]. Rodzina osiadła w Stalowej Woli[4].
Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie[5][6]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz