Urbańska nagrywa kolejny teledysk. Z Januszem Józefowiczem


urbanska-jozefowiczNatasza Urbańska znów uwierzyła mężowi, który wytłumaczył jej, że współtworzony przez niego teledysk do Rolowania, w którym Natasza liże umywalkę, jest świetny, tylko “schamiali” Polacy się na nim nie poznali.

Niestety, szum medialny wokół klipu nie przełożył się na sukces piosenki. Natasza zaliczyła kilka wizyt w programach śniadaniowych i udzielała wywiadów, ale jej utworu próżno szukać na listach przebojów. Na szczęście Józefowicz przekonał ją, że to i tak wielki sukces.

– Natasza jest zachwycona szumem wokół “Rolowania” – mówi w rozmowie z Faktem osoba z otoczenia pary. W końcu znalazła się w centrum uwagi.

Jeżeli to był jej cel, to rzeczywiście – udało się.

Urbańska uznała, że skoro Januszowi tak świetnie poszło z poprzednim klipem, to sprawdzi się jako twórca kolejnego, do piosenki Escamillo. Utwór ten jest zupełnie w innej stylistyce, ale Natasza nie wątpi, że mąż znów zaskoczy ją świeżym pomysłem. Już zapowiedziała, że za realizację teledysku będzie odpowiedzialna ta sama ekipa co poprzednio, z Józefowiczem na czele.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono 68 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *