Tomasz Stockinger ma nową partnerkę?


Tomasz Stockinger (62 l.) niedawno został po raz pierwszy w życiu dziadkiem. Nowa życiowa rola sprawiła, że jest bardzo szczęśliwy. Wyraźnie także odmłodniał i nie ukrywa, że jest gotowy na nową miłość!

Już od dłuższego czasu aktor pragnął zostać w końcu dziadkiem. To marzenie nareszcie spełnił jego syn Robert (28 l.). Pod koniec października przyszła córka dziennikarza i jego żony Patrycji, a zarówno świeżo upieczeni rodzice, jak i dziadek nie mogli powstrzymać emocji.

„Oliwia waży 3 kilogramy i dostała 10 punktów w skali Apgar. Szczęśliwy dziadek przywitał się z nią i tulił po raz pierwszy już w szpitalu” – wyznał w rozmowie z dziennikarzami pan Robert tuż po przyjściu na świat córeczki.

Tomasz nie ukrywał, że zależy mu na tym, aby ród Stockingerów nie wygasł. Choć urodziła się dziewczynka, i tak jest w siódmym niebie! Wcześniej widywano go w sklepach z dziecięcymi wózkami i samochodowymi fotelikami. Trenował też śpiewanie kołysanek!

„Może jako mąż Tomek ma pewne grzechy na sumieniu, ale ojcem zawsze był fantastycznym i będzie też cudownym dziadkiem” – twierdzą zgodnie jego znajomi.

Do tego aktor wyraźnie odmłodniał!

„I chętnie bym się zakochał. Na razie nie spotkałem kobiety, z którą chciałbym spędzić resztę życia. Ale czuję się coraz młodziej, więc i młodsze panie wpadają mi w oko” – wyznał w wywiadzie.

Od czasu rozstania z piękną panią notariusz łączono go z kolejnymi kobietami, ale konsekwentnie dementował plotki. Ostatnio sporo czasu aktor spędza z Siggy Davis. To charyzmatyczna, obdarzona przepięknym głosem piosenkarka jazzowa z Nowego Jorku.

Aktor nawet nie kryje, że jest nią oczarowany! Niedawno jeździł po Polsce z recitalem w którym towarzyszył mu pianista Stefan Gąsieniec.

„To właśnie on występował wcześniej z Siggy i postanowił poznać nas ze sobą. To wielkie wyzwanie i niespodzianka dla mnie. Zderzenie różnych kultur i różnych stylów śpiewania może okazać się zaskakujące” – wyznaje Stockinger.

Jakiś czas temu wspominał, że bardzo chciałby się zmienić.

„W życiu zawodowym nie mam się czego wstydzić. Może chwilami byłem za słaby, za mało konsekwentny albo za mało w siebie wierzyłem. Teraz chcę popracować, żeby zawalczyć o bardziej szczęśliwego Tomka” – powiedział, uśmiechając się tajemniczo.
źródło: pomponik.pl

Biografia Siggy

Siggy Davis urodziła się w Norymberdze w Niemczech jako córka wojskowego z U.S. Army LT. Col. Od najmłodszych lat wiele podróżowała, a dorastała w Brigeport w stanie Connecticut. W wieku 9 lat Siggy zaczęła uczyć się aktorstwa, a w wieku lat 12 rozpoczęła karierę uczestnicząc w produkcjach off-brodwayowych. W tym czasie też grywała już małe role w filmach i telewizji. Posiada studia aktorskie, studia wokalne oraz dyplom (Performing Arts) Howard University. Za najważniejszą swoją trasę koncertową uważa dwuletnie tournee po 16 krajach Europy, Azji i Afryki.
Szerokie zainteresowania artystki obejmują wiele stylów – jazz, soul, blues a także musical, gdzie także ma na swoim koncie sukcesy i główne role. W swoim dorobku ma solowy album zatytułowany „Just as I am”, a także płyty nagrane z innymi wykonawcami, jak na przykład projekt z Jeanem-Paul Bourelli. Złożony z kompozycji Bourellego do tekstów Siggy Davis materiał był prezentowany m.in. polskiej publiczności przy okazji szeregu koncertów w ramach festiwali jazzowych.
źródło: last.fm

Biografia Roberta

Tomasz Ryszard Stockinger (ur. 23 lutego 1955 w Warszawie) – polski aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z roli Pawła Lubicza w telenoweli TVP Klan, prezenter telewizyjny.

Występował na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze[3].

W 2005 roku ukazała się kompilacja pt. Ona i on – duety miłosne, na której znalazł się utwór „Pogoda na szczęście” (cover Seweryna Krajewskiego) w wykonaniu Tomasza Stockingera i Kai Paschalskiej. W tym samym roku wytwórnia Polskie Radio wydała jego solową płytę pt. Melodią wracasz do mnie. We wrześniu 2007 roku Telewizja Polska wyemitowała specjalny odcinek programu Jaka to melodia? z okazji 10. lecia serialu Klan. Gośćmi byli – Tomasz, Kaja Paschalska i Izabela Trojanowska. Właśnie tam po raz pierwszy publicznie wykonał wraz z Paschalską „Pogodę na szczęście”.

W 2001 na antenie Polsatu prowadził teleturniej „Rozbij bank”.

Wiosną 2006 roku wystąpił w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczył w parze z Blanką Winiarską, z którą odpadł w trzecim odcinku. Od 6 września 2008 roku brał udział w czwartej edycji programu Jak oni śpiewają. Odpadł w finałowym odcinku, zajmując czwarte miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 39 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *