Tomasz Oświeciński ma nową dziewczynę


Tomasz OswiecinskiTomasz Oświeciński (44 l.) zakochany! Gwiazdor „M jak miłość” i „Pitbulla” w ubiegłym roku rozstał się ze swoją żoną, z którą ma 8-letnią córkę Maję.
Co ciekawe, niemal od razu zaczął pokazywać się na salonach z nową partnerką.
Okazuje się jednak, że ten związek nie przetrwał próby czasu.
Co ciekawe, Tomasz nie był długo singlem! Mężczyzna ma już nową dziewczynę! Para związała się ze sobą pod koniec ubiegłego roku i są ponoć zakochani w sobie do szaleństwa.
Magazyn „Gwiazdy” donosi, że kobieta zaskarbiła sobie już sympatię jego córeczki.
„Moja nowa partnerka ma z Mają bardzo dobry kontakt. Spędzamy ze sobą dużo czasu, byliśmy już nawet razem na feriach zimowych” – wyznał Oświeciński tygodnikowi.
Nie pozostaje nic innego, jak życzyć im szczęścia i czekać na ich wspólny debiut medialny na ściance!
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Oświeciński (ur. 6 stycznia 1973 w Białymstoku) – polski aktor niezawodowy i trener personalny, który zdobył rozpoznawalność dzięki roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie Pitbull. Nowe porządki z 2016 roku.
Oświeciński zaczął swoją karierę aktorską w 2010 roku, kiedy to zagrał role epizodyczne w serialu Klan, a dwa latach później w filmach Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości i Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. W tym samym roku premierę miał film Być jak Kazimierz Deyna, w którym wcielił się w postać „Karka”[1]. W 2014 roku zagrał rolę ochroniarza Rozgłośni w filmie pt. Służby specjalne[2], potem w tej roli wystąpił w miniserialu o tym samym tytule[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz