Tomasz Oświeciński i jego była żona wrócili do siebie


Tomasz Oświeciński (45 l.) w najnowszym wywiadzie wyjawił, że wrócił do byłej żony, z którą rozwiódł się dwa lata temu. Aktor nigdy nie krył, że małżonka była o niego bardzo zazdrosna. Gdy jego charakterystyczny wygląd spodobał się reżyserom i zaczęli obsadzać go w swoich produkcjach, była wściekła. Jak wyznał Tomasz – nie mogła znieść jego pocałunków z innymi kobietami na planie filmowym i podobno nie potrafiła pogodzić się z jego rosnącą popularnością. W końcu wystąpiła o rozwód.

„Moja żona nie była zadowolona, że gram w serialu, wolała, żebym siedział w domu, robił coś innego” – przyznawał z rozbrajającą szczerością Oświeciński. Dziś rzeczywistość wygląda nieco inaczej.

W najnowszym wywiadzie dla „Twojego Imperium” aktor wyznaje, że udało mu się dogadać z byłą żoną i matką jego córki.

„Wróciłem do byłej żony. Rozstaliśmy się dwa lata temu, a nawet wzięliśmy rozwód. W związku trzeba rozmawiać, a dialogu i wzajemnego zrozumienia między nami zdecydowanie zabrakło. Mam wrażenie, że moja kariera przerosła małżonkę, pojawiła się nieuzasadniona zazdrość i w efekcie uznaliśmy, że to nie ma sensu. Ale kilka miesięcy temu postanowiliśmy dać sobie jeszcze jedną szansę. Zrozumieliśmy, że najważniejsze jest uczucie. I teraz przeżywamy najlepszy czas” – cieszy się Tomasz.

Pytany, czy żona przestała być już zazdrosna, wyjaśnia:

„Myślę, że oboje bardzo się zmieniliśmy, dużo się nauczyliśmy i wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość. To procentuje”.

źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu

Tomasz Oświeciński (ur. 6 stycznia 1973 w Białymstoku) – polski aktor niezawodowy i trener personalny, który zdobył rozpoznawalność dzięki roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie Pitbull. Nowe porządki z 2016 roku.

Rzekomo był członkiem grupy o charakterze zbrojnym[1]. Twierdzi, że za przynależność do gangu został skazany na karę dwóch lat pozbawienia wolności, jednak nie istnieją akta sądowe, które to potwierdzają. Ma 182 cm wzrostu[2].

Oświeciński zaczął swoją karierę aktorską w 2010 roku, kiedy to zagrał rolę epizodyczną w serialu Klan, dwa lata później w filmach Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości i Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. W tym samym roku premierę miał film Być jak Kazimierz Deyna, w którym wcielił się w postać „Karka”[3]. W 2014 roku zagrał rolę ochroniarza Rozgłośni w filmie pt. Służby specjalne[4], a potem w miniserialu o tym samym tytule[5].

W 2015 roku wcielił się w postać Marcina „Stracha” Opałki w filmie Pitbull. Nowe porządki[6] oraz zagrał w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach[7], a także dołączył do obsady serialu M jak miłość (TVP2), gdzie gra rolę Andrzeja Lisieckiego. W 2016 roku wystąpił w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety[8].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 37 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *