Tomasz Niecik i jego żona Luiza powitali kolejne dziecko


Pod koniec czerwca gwiazdor disco-polo, Tomasz Niecik Niecikowski (35 l.) został po raz drugi ojcem! Celebryta dopiero teraz pochwalił się tym radosnym wydarzeniem w jego życiu.

Ten rok jest niewątpliwie szczęśliwy dla wokalisty disco-polo. Wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką, Luizą, z którą ma już syna Dawida (3 l.) oraz przywitał na świecie swoje drugie dziecko – Natalię!

Mama i córeczka czują się ponoć bardzo dobrze, a dumny tata nie ukrywa, że jest podekscytowany całą sytuacją.

Jednak do tej pory ten szczęśliwy fakt Tomek ukrywał w tajemnicy przed mediami. Chciał wraz z żoną zatrzymać te wyjątkowe chwile tylko dla nich.

Teraz już, kiedy emocje nieco opadły, podzielił się z fanami tym wydarzeniem. Pojawienie się kolejnego dziecka w życiu artysty jest dla niego niewątpliwym wyzwaniem.

Dla Niecikowskiego trwa sezon koncertowy, więc wiele czasu muzyk poświęca pracy. Dlatego większość obowiązków związanych z opieką i wychowaniem spada na Luizę.
źródło: pomponik.pl
tagi: Luiza Szyszkowska

Biografia Tomasza

Tomasz Niecik[1], właściwie Tomasz Niecikowski[1], ur. 1982[2][3]) – polski muzyk związany z gatunkami disco polo[4] i dance[5][6][7].

Niecik pochodzi z Grajewa[8]. Gdy miał jedenaście lat, zmarł jego ojciec.

Ukończył politologię na Politechnice Białostockiej, uzyskując tytuł magistra[4][9][10][11], a także studia licencjackie na kierunku pedagogika[10]. Nie posiada wykształcenia muzycznego[10]. Pracował też w czasie studiów w salonie telefonii komórkowej w Białymstoku[11].

W latach 2000-2004 należał do sekcji tanecznej w zespole muzycznym Weekend[12]. Wiosną 2001 roku jako tancerz zespołu Weekend debiutował na antenie telewizji Polsat w programie muzycznym Disco Polo Live[12]. Profesjonalnie muzyką zaczął się zajmować od 2004 roku[11]. Debiutanckie single muzyka ukazały się w 2008 roku[11]. W 2010 roku wziął udział w castingu do programu telewizyjnego Mam talent! emitowanego na antenie telewizji TVN, gdzie wykonał utwór „Cztery osiemnastki”[8][13][14]. Choć nie zakwalifikował się do kolejnego etapu programu, piosenka szybko zdobyła dużą popularność w Internecie[8][14]. Utwór, który zainspirowany był piosenką „Vivi nell’aria” włoskiego piosenkarza Gabry’ego Ponte, osiągnął liczbę 11 milionów wyświetleń w serwisie YouTube[9]. Obecnie (na dzień 10 marca 2017) liczba ta wynosi prawie 25 milionów[15].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Disco polo

Disco polo – gatunek muzyki popularnej[2][3] będący nurtem muzyki tanecznej[1], powstałym w Polsce w latach 80. XX wieku, w początkowym okresie istnienia znany jako muzyka chodnikowa[a][4] albo także pod nazwą muzyka podwórkowa[5]. Nurt ten, będący rodzajem muzycznego folkloru miejskiego[1], cieszył się dużą popularnością w latach 90. XX wieku[1], przy czym apogeum przypadło na lata 1995–1997[6]. Potem nastąpił stopniowy spadek popularności tego gatunku muzyki, co doprowadziło do ostatecznego – jak wówczas sądzono – upadku na początku XXI wieku. Renesans popularności disco polo nastąpił zimą 2007 roku[7]. Słownik języka polskiego wydawnictwa PWN definiuje ten gatunek muzyczny jako polską odmianę muzyki dyskotekowej, o prostych melodiach i często rubasznych tekstach[8].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 434 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *