Tomasz Karolak ma nową partnerkę?


Tomasz Karolak jest szczęśliwie zakochany? Wiele na to wskazuje. Na ostatniej premierze filmowej pojawił się z kobietą u boku. Zdjęcia już obiegły internet.
Karolak od wielu lat związany był z Violą Kołakowską. Doczekali się dwojga dzieci: Leny (10 l.) i Leona (5 l.). Ich związek był dość burzliwy, lecz w pewnym momencie wydawało się, że wreszcie będzie stabilnie. Aktor oświadczył się ukochanej. Jednak zamiast ślubu było niespodziewane rozstanie.
Od tego momentu minął już przeszło rok. W tym czasie media obiegały doniesienia o rzekomych nowych partnerach Violi, lecz o kolejnej kobiecie u boku Tomka było cicho. On sam chciał chyba odpocząć od płci przeciwnej. „Mam swoje lata i po pracy wolę zajmować się dzieciakami. Na kobiety nie mam czasu” – mówił w „Fakcie”.
Czyżby coś się zmieniło? Na to wygląda, bowiem aktor pojawił się na salonach z pewną kobietą. Sprawia wrażenie sporo od niego młodszej, ale za to zadowolonej z towarzystwa Karolaka u boku.
Portal Plotek podaje, że nowa partnerka Tomasza to Magdalena Malicka, znana bardziej jako Magdalena Dziun. Jest modelką, która przed laty była związana z raperem Tede. Dziun w modelingu pracuje od 16. roku życia. Zajmowała się również muzyką. Wydała nawet swój album i współpracowała z zespołem Indios Bravos.
Pasują do siebie?

źródło: pomponik.pl i plotek.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Tomaszu
Tomasz Paweł Karolak (ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu[1]. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA[2].
Urodził się w Radomiu, gdzie jego rodzice w okresie PRL byli oficerami Ludowego Wojska Polskiego (służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym)[3][4]. Mieszkał m.in. w Ustroniu Morskim, Warszawie i Mińsku Mazowieckim, gdzie zaangażował się w pracę kółka teatralnego.
Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie, podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997. Pracę magisterską obronił dopiero w 2016, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie[5].
Debiutował w teatrze 16 grudnia 1995 w roli mistrza ceremonii w spektaklu „Biesy albo Mały Plutarch żywotów nieudanych” według powieści „Biesy” Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Występował w teatrach krakowskich: im. Juliusza Słowackiego (1997–1999), Sceny STU (1997–1999), Nowym w Łodzi (1999–2003, 2005) oraz teatrach warszawskich: Montownia (2002), Narodowym (2003–2004), Rozmaitości (2005) i Centrum Artystycznym M25 [Mińska 25] (2006). W 2003 podczas XXVIII Opolskich Konfrontacjach Teatralnych w Opolu odebrał nagrodę aktorską za rolę Drania w spektaklu „Kurka wodna” Witkacego w Teatrze Nowym w Łodzi. W 2014 minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska odznaczyła go Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz