Tomasz Karolak i jego dziewczyna: ślub wkrótce?


karolak-kolakowskaTomasz Karolak (45 l.) i Viola Kołakowska (39 l.) lada moment staną na ślubnym kobiercu?! Aktor wyjawił, jaka jest prawda.
Niedawno pojawiły się doniesienia, że para zamierza powiedzieć sobie „tak” podczas świąt Bożego Narodzenia. Magazyn „Gwiazdy” postanowił dowiedzieć się od samego zainteresowanego, ile prawdy jest w tych pogłoskach.

Karolak stwierdził, że data ślubu musiała zostać przesunięta ze względu na nawał obowiązków zawodowych oraz urządzanie domu, choć nie ukrywa, że przygotowania już ruszyły.

„Mościmy z Violą gniazdko, ogarniamy pewne sprawy, a ze ślubem poczekamy do przyszłego roku. Wszystko wyjaśni się w maju. Wtedy będzie znana data, prawdopodobnie to będzie późnym latem” – wyznał.

Gazecie udało się dowiedzieć, że obrączki do ślubu zaniosą parze ich dzieci – córka Lena i syn Leon.
źródło: pomponik.pl

Biografia Tomka

Tomasz Paweł Karolak (ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, piosenkarz oraz wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu[1]. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA[2].

Urodził się w Radomiu, gdzie jego rodzice w okresie PRL byli oficerami Ludowego Wojska Polskiego (służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym)[3][4]. Mieszkał m.in. w Ustroniu Morskim, Warszawie i Mińsku Mazowieckim, gdzie zaangażował się w pracę kółka teatralnego.

Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie, podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997. Pracę magisterską obronił dopiero w 2016 roku, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie[5]

Debiutował w teatrze 16 grudnia 1995 w roli mistrza ceremonii w spektaklu „Biesy albo Mały Plutarch żywotów nieudanych” według powieści „Biesy” Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Występował w teatrach krakowskich: im. Juliusza Słowackiego (1997–1999), Sceny STU (1997–1999), Nowym w Łodzi (1999–2003, 2005) oraz teatrach warszawskich: Montownia (2002), Narodowym (2003–2004), Rozmaitości (2005) i Centrum Artystycznym M25 [Mińska 25] (2006). W 2003 podczas XXVIII Opolskich Konfrontacjach Teatralnych w Opolu odebrał nagrodę aktorską za rolę Drania w spektaklu „Kurka wodna” Witkacego w Teatrze Nowym w Łodzi. W 2014 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Małgorzata Omilanowska odznaczyła go Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Violetty

Violetta Kołakowska, przed zmianą nazwiska: Wioletta Kołek (ur. 13 lipca 1977 w Chorzowie) – polska aktorka, modelka, stylistka programu Dzień Dobry TVN.

Zadebiutowała jako modelka w połowie lat 90. Do dzisiaj[kiedy?] okazjonalnie pojawia się na wybiegu. Najczęściej prezentowała kolekcje Teresy Rosati i Hexeline. Związana z aktorem Tomaszem Karolakiem, z którym ma córkę Lenę (ur. 5 listopada 2007) i syna Leona (ur. 20 lutego 2013)[1]. Jest bratanicą Romana Kostrzewskiego – wokalisty występującego niegdyś w grupie KAT[2].

Od 2009 stylistka programu Dzień Dobry TVN, wspólnie z Ewą Krajewską przygotowują cykl reportaży pt. „Moje ciuchy: metamorfoza…”[3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *