Tomasz Kammel ma nową dziewczynę?


Tomasz Kammel dziewczynaWiele wskazuje na to, że Tomasz Kammel (44 l.) znów jest zakochany!
W zeszłym roku zawirowało się w życiu Kammela. Po przeszło 10 latach rozpadł się jego związek z Katarzyną Niezgodą. Niejedno razem przeszli.
Przed laty np. musieli stawić czoło zarzutom, że należąca do prezentera firma Sparrow organizowała podejrzanie drogie szkolenia dla pracowników banku, którego wiceprezesem była wówczas wybranka jego serca.
Oboje stracili wtedy pracę. Po tej aferze Tomasz do telewizji wrócił dopiero po 2 latach.
Jeszcze jesienią przyjaciele prezentera zapewniali, że Tomasz bardzo przeżył rozstanie. Inicjatorką zerwania była podobno Katarzyna Niezgoda.
– Tomek był mocno zaangażowany w związek z Kasią. Wydawałomu się, że to już nigdy się nie zmieni, a został sam – twierdzili, dodając, że prezenter ani myśli szukać teraz nowego uczucia, bo nie jest na to gotowy.
Wygląda jednak, że długo w tym postanowieniu nie wytrwał…
Kilka dni temu fotoreporter „Życia na Gorąco” spotkał Tomasza w centrum Warszawy. Nie samego! Prezenter w towarzystwie kobiety wybrał się do jednej z modnych japońskich restauracji.
Nowa przyjaciółka na pewno jest w jego typie…
Po kolacji poszli do centrum handlowego. Kammel rozglądał się za nową zimową garderobą. Potem jeszcze szybkie zakupy spożywcze i wczesnym wieczorem prezenter i jego przyjaciółka zniknęli za drzwiami jej mieszkania. Zresztą to nie pierwszy raz, gdy tych dwoje widziano razem.
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Kammel, do 2004 używał nazwiska Tomasz Kamel[1] (ur. 12 lipca 1971 w Jeleniej Górze) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, producent, scenarzysta i trener[2].
Kariera
Od 1997 jest związany z Telewizją Polską. Przygotowywał i współprowadził z Karoliną Korwin-Piotrowską magazyn filmowy Filmidło. Później był gospodarzem wielu show TVP1 – zastąpił m.in. Jacka Kawalca w programie Randka w ciemno, prowadził również m.in. Wykrywacz kłamstw. W latach 2004–2005 był prezenterem Teleexpressu. Później wraz z Magdaleną Olszewską prowadził pierwszy reality show w TVP – Miasto marzeń. Prowadził też liczne festiwale w Polsce (m.in. Festiwal Jedynki, Sopot Festival i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu). Razem z Piotrem Kraśko przygotowywał relację z Rajdu Paryż-Dakar w 2002. Wspólnie z Nataszą Urbańską prowadził Rewię Sylwestrową 2005/2006. W TVP1 przygotowywał też magazyn Show Express, poświęcony życiu gwiazd oraz Sekrety rodzinne. Jest też twórcą kampanii medialnej Zwolnij. Szkoda życia organizowanej przez TVP1 i Stowarzyszenie Misie Ratują Dzieci. Od 2005 jest wykładowcą Instytutu Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. 1 sierpnia 2007 poprowadził zorganizowany przez TVP1 koncert „Nadzieja to my”, który odbył się w Częstochowie. W październiku 2007 kończył się kontrakt Tomasza Kammela z TVP, którego honorarium wynosiło kilkadziesiąt tys. złotych. 14 września TVP poinformowała o rozwiązaniu z nim umowy. Od marca 2008 prowadził w duecie z Beatą Sadowską poranny program TVP2 – Pytanie na śniadanie. Latem 2008 roku był jednym z gospodarzy cyklu koncertów Hity Na Czasie oraz Sopot Hit Festiwalu organizowanych przez TVP2 i Radio Eska. Prowadził w TVP2 teleturniej Dzieciaki górą!. TVP pożegnała się z nim po raz kolejny 8 maja 2009. 17 marca 2011 roku powrócił do TVP2 jako prowadzący A normalnie o tej porze, obecnie prowadzi Pytanie na śniadanie. Od 2 marca 2013 współprowadzi show The Voice of Poland w TVP2[3]. Od marca do czerwca 2014 prowadził program Tylko Ty! w TVP2.
W 2010 roku wraz z Mariuszem Kałamagą prowadził Stand up. Zabij mnie śmiechem w Polsacie.
W Radiowej Trójce prowadził audycję Znaki szczególne.
Od września 2011 do końca grudnia 2012 prowadził w Radiu Złote Przeboje program Kammel Show.
Od 2005 roku jest wykładowcą metodyki dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych w Instytucie Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu[2].
Założyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu[4]. Jest także autorem książki „Jak występować …nie tylko w telewizji”[2] oraz współautor – wspólnie z Piotrem Kraśką i Robertem Kroolem: „Dyskretny urok wystąpień publicznych”[4].
Filmografia
Aktor
2004: Długi weekend (seria Święta polskie) jako gospodarz „Randki w ciemno”
2008: Stracony czas jako Julian
Aktor gościnnie
1998: Klan jako on sam w odc. 74
2002: Na dobre i na złe jako on sam w odc. 111 „Ambulans w potrzasku”
2007: Faceci do wzięcia jako Krzysztof, prezenter „Rozmów o poranku” w odc. 25 „Rozmów o poranku”
2012: Ja to mam szczęście jako on sam (odc. 39)
Taniec z gwiazdami
Wystąpił w VI edycji programu TVN – Taniec z gwiazdami, jego partnerką była Amy Bennett. Odpadł w trzecim odcinku, zajmując 12. miejsce.
Życie prywatne
Syn Christiana Kammela (wcześniej Bronisława Christiana Kamela) i Anny Hetmanek-Kamel (ur. 1946; od roku 1995 zam. we wsi Czernica), przyszedł na świat w Cieplicach (dzielnica Jeleniej Góry)[5]. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej nr 4 w Jeleniej Górze, uczęszczał do Zespołu Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu[6]. Ukończył germanistykę z tytułem magistra w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze[6]. Ma przyrodniego brata Fryderyka, który urodził się w 1997 roku[6][7]. Od wielu lat związany jest z Katarzyną Niezgodą (wiceprezesem zarządu Banku BPH)[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)