Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda: prezenter chce wrócić do byłej?


Tygodnik „Świat i Ludzie” sugeruje, że Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda ponownie mają się ku sobie… Byli ze sobą całe 10 lat. Niezgoda i Kammel (46) razem bywali na imprezach, wyjeżdżali na wakacje.
„To szczęście, że ją spotkałem” – zapewniał prezenter.
Ale dwa lata temu ich drogi rozeszły się i słuch po byłej ukochanej Tomasza zaginął. Aż do teraz…
Katarzyna wróciła na salony odchudzona, uśmiechnięta i gotowa do pracy. A pierwszym zadaniem ma być jej udział w wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”.
Ona sama twierdzi, że jest zaskoczona tą informacją, ale wiadomo, że uczestnicy nie mogą mówić o programie przed oficjalną prezentacją.
„Czy pan Tomasz będzie kibicował swej byłej miłości z widowni? Podobno wciąż ma do niej słabość…” – donosi tygodnik.
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Kammel, do 2004 znany jako Tomasz Kamel[1] (ur. 12 lipca 1971 w Jeleniej Górze) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, producent, scenarzysta i trener[2].
Jest synem Christiana Kammela (wcześniej Bronisława Christiana Kamela) i Anny Hetmanek-Kamel (ur. 1946; od 1995 zam. we wsi Czernica). Urodził się w Cieplicach (dzielnica Jeleniej Góry)[3]. Ma przyrodniego brata Fryderyka, który urodził się w 1997[4][5].
Po ukończeniu Szkoły Podstawowej nr 4 w Jeleniej Górze uczęszczał do Zespołu Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu[4]. Ukończył germanistykę z tytułem magistra w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze[4].
Od 1997 jest związany z Telewizją Polską. Przygotowywał i współprowadził z Karoliną Korwin-Piotrowską magazyn filmowy Filmidło. Później był gospodarzem wielu show TVP1: zastąpił m.in. Jacka Kawalca w programie Randka w ciemno (1998-2005), prowadził również m.in. Wykrywacz kłamstw.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Katarzyny
Katarzyna Niezgoda (rocznik ’69) ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W 1992 rozpoczęła pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Od czerwca 2001 roku była członkiem Zarządu Banku BPH, natomiast w sierpniu 2004 roku została Wiceprezesem Zarządu. W 2007 roku weszła do Zarządu Banku Pekso S.A. 2 lata później została zwolniona z tej funkcji w związku z aferą „Kammelgate”. Spółka Sparrow, z którą związany jest partner Niezgody, Tomasz Kammel, organizowała niemal wszystkie szkolenia personalne w bankach BPH i Pekao S.A. Zlecenia często dostawała bez przetargów, przez co banki poniosły straty w wysokości około 16 mln zł. Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone w lipcu 2010 roku.
źródło: fokus.tv

Dodaj komentarz