Tomasz Iwan i Natalia Jakuła oczekują dziecka


iwan-i-jakulaJak donosi tygodnik „Na Żywo”, Tomasz Iwan (45 l.) wkrótce zostanie po raz trzeci ojcem!
Były piłkarz, pełniący obecnie funkcję dyrektora piłkarskiej reprezentacji Polski, już niebawem zostanie ojcem.
Jego ukochana Natalia Jakuła spodziewa się maleństwa.
Termin rozwiązania zaplanowany jest na wiosnę przyszłego roku.
Dla Natalii będzie to pierwsza pociecha, dla Tomka trzecia.
Iwan występował w teledyskach, a także związany był z szeroko rozumianą branżą rozrywkową. To właśnie w ten sposób poznał Jakułę, z którą spotyka się od 2010 roku. Prezenterka jest młodsza od niego o 15 lat.
Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl
Biografia Tomasza
Tomasz Iwan (ur. 12 czerwca 1971 w Słupsku) – były polski piłkarz, reprezentant Polski, występujący na pozycji pomocnika. Z dniem 31 października 2013 roku objął stanowisko dyrektora reprezentacji Polski ds organizacyjnych.
Karierę piłkarską rozpoczął w 1988, w Jantarze Ustka. W Ekstraklasie zadebiutował w 1991, w barwach Olimpii Poznań. Jego pierwszym zagranicznym klubem został w 1994 Roda JC Kerkrade. Rok później wygrał plebiscyt Piłki Nożnej w kategorii Odkrycie roku. Przez prawie 7 kolejnych lat (z krótką przerwą) grał w lidze holenderskiej. Za jego transfer w 1998 PSV Eindhoven zapłacił 3,2 mln USD. Iwan zdobył z tym klubem dwa tytuły mistrza kraju. Od 2001 do 2005 był zawodnikiem klubów austriackich (głównie Admira Wacker Mödling). W sezonie 2005/2006 Tomasz Iwan powrócił do Ekstraklasy, grając w zespole Lecha Poznań. Po jego finiszu, zakończył karierę sportową.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)