Tom Cruise i Cobie Smulders są razem?


cruise-i-smuldersZagraniczne media spekulują na temat rzekomego romansu Toma Cruise’a (54 l.) i Cobie Smulders (34 l.)!
Aktor obecnie jest skupiony na promocji swojego najnowszego filmu, „Jack Reacher 2: No way back”. Podczas europejskiej premiery w Berlinie tryskał humorem i nie szczędził czułości swojej koleżance z planu, Cobie.
Para nie dość, że często się przytulała, to jeszcze trzymali się za ręce. Tym samym podsycili plotki o rzekomym romansie.
Niektóre gazety sugerują nawet, że zażyłość Cruise’a i Smulders trwa już od dłuższego czasu!
Ciekawe, co na to mąż Cobie…
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Toma
Tom Cruise, właśc. Thomas Cruise Mapother IV (ur. 3 lipca 1962 w Syracuse) – amerykański aktor i producent filmowy; scjentolog. Uznany przez magazyn „Forbes” za najbardziej wpływowego człowieka show-biznesu. Za początek wielkiej kariery aktora uważa się nominowaną do Złotego Globu rolę w filmie Ryzykowny interes z 1983. Światową sławę zdobył rolą pilota Mavericka w filmie Top Gun z 1986.
Urodzony jako trzecie dziecko, jedyny syn z czworga dzieci (ma trzy siostry: Lee Anne De Vette – ur. 1959, Marian – ur. 1961 i Cass – ur. 1963) inżyniera elektronika Thomasa Mapothera III (ur. 15 października 1934, zm. w styczniu 1984), wędrującego ze stanu do stanu. Ojciec rozszedł się z matką Mary Lee Mapother, gdy Tom miał dwanaście lat. Kiedy Tom był już sławnym aktorem, wynajął detektywa, by ten odnalazł jego ojca. Znalazł go w szpitalu chorego na raka.
Tom w ciągu kilku lat zaliczył piętnaście szkół w USA i Kanadzie. Ostatecznie osiedlił się w Glen Ridge, w stanie New Jersey, wraz ze swoją matką i ojczymem Joe South. Uczęszczał do Packanack School w Wayne, w New Jersey, krótko był uczniem St. Xavier High School w Louisville, w stanie Kentucky i dorabiał jako roznosiciel dziennika „Kurier Louisville”. Miał problemy z nauką i z kontaktami z rówieśnikami. Poczucie alienacji pogłębiła dysleksja, na którą cierpiał jeszcze na początku swojej kariery. Myślał o karierze w sporcie, lecz kontuzja kolana w drużynie zapaśników przekreśliła plany. Prosto z ulicy zgłosił się na aktorskie przesłuchanie i otrzymał rolę w musicalu Faceci i lalki (Guys and Dolls). Po ukończeniu w czerwcu 1980 roku Glen Ridge High School i rezygnacji z planów zostania księdzem (przez rok był w seminarium franciszkańskim), studiował aktorstwo pod kierunkiem Phila Gushee w renomowanej szkole Neighborhood Playhouse przy teatrze w Nowym Jorku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Cobie
Jacoba Francisca Maria „Cobie” Smulders (ur. 3 kwietnia 1982 w Vancouver) – kanadyjska aktorka i modelka, znana m.in. z roli Robin Scherbatsky w serialu Jak poznałem waszą matkę oraz Marii Hill z filmów Marvela.
Smulders urodziła się w Vancouver (Kolumbia Brytyjska). Jest córką Holendra i Brytyjki. Została nazwana Jacoba na cześć holenderskiej pra-ciotki – dzięki temu imieniu zyskała przydomek „Cobie”. Smulders jako dziecko chciała być lekarzem lub biologiem morskim, ale w szkole średniej zaczęła zyskiwać zainteresowanie osób pojawiających się w produkcjach szkolnych. W roku 2000 ukończyła Lord Byng Liceum z wyróżnieniem, została również wybrana do „Najbardziej Szanowanych”. Następnie została odkryta przez agencję nastoletnich modelek i zaczęła zajmować się modelingiem w takich miastach jak Nowy Jork, Paryż, Mediolan, Berlin, Ateny i Tokio.
26 listopada 2008 roku TV Guide poinformowało, że Smulders i jej chłopak Taran Killam spodziewają się pierwszego dziecka, które ma urodzić się na wiosnę 2009 roku. Ogłoszenie to opublikowano zaledwie miesiąc po tym jak okazało się, że jej koleżanka z planu Jak poznałem waszą matkę – Alyson Hannigan – spodziewa się dziecka. Pierwsze dziecko, córkę Shaelyn Cado Killam, Cobie Smulders urodziła 16 maja 2009 roku. 28 stycznia 2009 roku, ogłoszono, że Smulders i Killam są zaręczeni.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz