The Weeknd i Selena Gomez rozstali się?


Według zagranicznych mediów to już koniec związku Seleny Gomez (25 l.) i The Weeknda (27 l.)! Piosenkarka od czasu rozstania z Justinem Bieberem (23 l.) przez długi czas była singielką.
Niecały rok temu zakochała się ze wzajemnością w swoim koledze po fachu, The Weekndzie.
Wokaliści byli uznawani za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wielu wróżyło im długą wspólną przyszłość.
Niestety, jak donosi magazyn „People”, ich uczucie nie przetrwało próby czasu i właśnie się rozstali.
Bezpośrednim powodem zerwania miał być brak czasu na pielęgnowanie związku.
Ciekawe, czy miał z tym coś wspólnego także Bieber, z którym Gomez w ostatnim czasie była widywana dość często…
źródło: pomponik.pl
Biografia Seleny
Selena Marie Gomez (ur. 22 lipca 1992[2] w Grand Prairie) – amerykańska aktorka i piosenkarka, która zasłynęła rolą Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Od tego czasu Gomez wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to Kopciuszek: Roztańczona historia, Czarodzieje z Waverly Place: Film i Program ochrony księżniczek, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym – Ramona i Beezus.
Kariera Gomez obejmuje również aktywność muzyczną[styl do poprawy]. Selena jest założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & the Scene, która dotychczas wydała trzy albumy studyjne: Kiss & Tell, A Year Without Rain oraz When the Sun Goes Down. Czwarta płyta Seleny ma tytuł „Stars Dance”, jest ona pierwszą solową płytą Seleny. Wszystkie jej płyty uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych za sprzedaż powyżej 500 tysięcy egzemplarzy[3][4]. Do najpopularniejszych utworów formacji należą m.in.: „Naturally”, „Who Says” i „Love You Like a Love Song” – każdy z nich rozszedł się na rynku amerykańskim w liczbie ponad miliona kopii, uzyskując platynowy status według RIAA[3].
W 2008 roku Selena Gomez została odznaczona honorowym tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem tego gremium[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Abla
The Weeknd, właściwie Abel Makkonen Tesfaye[1] (ur. 16 lutego 1990 w Scarborough[1]) – kanadyjski piosenkarz, autor tekstów i piosenek, a także producent muzyczny. Zadebiutował w 2010 roku szeregiem utworów, które opublikował anonimowo w serwisie YouTube. Rok później ukazały się trzy mixtape’y The Weeknd – House of Balloons, Thursday i Echoes of Silence, które przysporzyły mu uznania wśród krytyków muzycznych[2][3][4]. Rok później do sprzedaży trafiła kompilacja nagrań piosenkarza, zatytułowana Trilogy, wyróżniona następnie platynową płytą w USA[5][6]. Wydawnictwo ukazało się nakładem należącej do muzyka oficyny XO w kooperacji z Republic Records[6]. Jesienią 2013 roku został wydany pierwszy album solowy piosenkarza pt. Kiss Land[7].
Późniejszy rozgłos przyniosły mu piosenki „Love Me Harder” w duecie z Arianą Grande oraz autorski „Earned It” – promujący amerykański dramat erotyczny Pięćdziesiąt twarzy Greya z 2015 roku na podstawie bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem autorstwa brytyjskiej pisarki E.L. James.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz