Tatiana Okupnik pierwszy raz o mężu


okupnik-micielskiPiosenkarka nie ukrywa szczęścia. Do niedawna Tatiana Okupnik nie chciała rozmawiać o życiu prywatnym. Nerwowo reagowała na pytania dziennikarzy o jej ślub i męża. W końcu jednak postanowiła się otworzyć i zdradziła, jak poznała i zakochała się w Michale Micielskim.
Tatiana zawsze była bardzo skryta jeśli chodzi o sprawy prywatne. Nieznane są jej poprzednie związki ani tym bardziej powody ich rozpadu. Dopiero, gdy ustabilizowała swoje życie u boku Michała, odważyła się opowiedzieć.
Micielski jest menadżerem najlepszego polskiego koszykarza, Marcina Gortata. Okupnik wzięła jakiś czas temu udział w imprezie charytatywnej organizowanej przez panów. Od tego wszystko się zaczęło.
Bardzo szybko podjęli decyzję o byciu razem mimo iż mieszkali na dwóch różnych kontynentach. On w USA, ona w Polsce.

– Wszystko potoczyło się jak lawina. Deklaracje, decyzje, duże zmiany. Dałam ponieść się uczuciu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Bezpieczeństwo, radość i spokój, które daje mi mój partner, to najcudowniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek czułam. Dzięki niemu mogłam zmierzyć się ze swoimi słabościami, a co więcej, pokazać to na zewnątrz – powiedziała w wywiadzie dla Grazii.

Pobrali się w tajemnicy pod koniec września 2013.
Tatiana uważa, że to była najlepsza decyzja w jej życiu.

– Oboje wiedzieliśmy, że to uczucie jest silne. Mieliśmy pewność. Nie miało znaczenia, że mieszkamy na różnych kontynentach. Dla mnie czas naturalnie dzieli się na „przed” i „po” Michale.

Okupnik zmieniła się dzięki mężowi. To on sprawił, że o tym, co ją bolało, zaśpiewała na swojej nowej płycie „Blizna”.

– Nie zaszłaby we mnie taka zmiana, gdybym nie spotkała człowieka, który akceptuje mnie w stu procentach. Spokój i bezpieczeństwo, jakie daje mi teraz życie prywatne, spowodowało, że pozwoliłam sobie na okazanie słabości. Wcześniej wolałam nie ujawniać, że nie zawsze jest kolorowo – dodała.
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 45 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *