Tak wygląda żona Michała Pazdana Dominika


Pazdan Michal i Dominika16 czerwca br. Polska bezbramkowo zremisowała z Niemcami, a jednym z bohaterów tego meczu był obrońca Michał Pazdan (28 l.). Do niedawna niemal wszyscy twierdzili, że pochodzący z Krakowa piłkarz jest najsłabszym ogniwem reprezentacji Polski, ale po ostatnim spotkaniu chyba muszą zmienić zdanie.
Prywatnie Pazdan jest szczęśliwym mężem Dominiki, a niedawno zakochanym urodził się syn! Całą rodziną wybrali się na zgrupowanie kadry w Juracie. Stacji Polsat Sport udzielili nawet wspólnego wywiadu. „Integracja przebiega pomyślnie. Trening z Anią wypalił, dziewczyny są w porządku. Myślę, że Niemcy mogą nam zazdrościć przynajmniej tych drugich połówek” – mówiła Dominika, a pytana o to, jak piłkarze poradzą sobie we Francji, proroczo odrzekła, że „będzie dobrze”.
źródło: pomponik.pl
Biografia Michała
Michał Pazdan (ur. 21 września 1987 w Krakowie) – polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w polskim klubie Legia Warszawa oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Europy 2008 i 2016.
W reprezentacji Polski zadebiutował 15 grudnia 2007 podczas wygranego 1:0 towarzyskiego spotkania z Bośnią i Hercegowiną, przebywając na boisku przez 68 minut[3]. 16 kwietnia 2008 został powołany do kadry na Mistrzostwa Europy 2008[4]. 28 maja 2008 Leo Beenhakker oficjalnie powołał go do składu na mistrzostwa Europy[5]. Jednak jako jeden z nielicznych podczas samego turnieju nie rozegrał ani minuty. Holenderski szkoleniowiec określał Pazdana mianem Pirania[6]. 12 maja 2016 został powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji[7]. 30 maja 2016 Adam Nawałka oficjalnie powołał go do ścisłego składu na mistrzostwa Europy[8].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz