Taco Hemingway i Iga Lis są razem?


Taco Hemingway i Iga Lis są razem – tak brzmią najnowsze plotki na temat popularnego rapera i córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Między nimi jest prawie 10 lat różnicy! Sprawdź, co wiemy na temat zaskakującego związku rapera z córką znanych dziennikarzy.
Hemingway i Lis to kolejna zaskakująca para w polskim show-biznesie. O tym, że 27-letni Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się aktualnie najpopularniejszy raper na polskiej scenie muzycznej, spotyka się z 18-letnią córką Lisa i Rusin jako pierwszy w połowie maja doniósł internetowy serwis „Pudelek”. W sieci jednak próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Dlaczego?
– Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali – donosi źródło serwisu.
Lis i Taco nie chcą być parą, o której mówi się dużo w mediach. Córka Kingi i Tomasza już ponoć znalazła nawet niezły sposób na to, żeby uniknąć wścibskich paparazzi i innych niedogodności wynikających ze związku ze sławnym głównie wśród polskich nastolatków artystą. Ma być nim wyjazd na studia za granicę.
– Iga planuje wyjechać z Polski i studiować za granicą, z dala od rodzimego show biznesu. Możliwe, że wybierze Londyn, gdzie częściowo mieszka Filip – mówi źródło Pudelka.
Rzekomy związek Hemingwaya i Lis to spora niespodzianka. Czy jednak na pewno? Niektórzy fani twierdzą, że to właśnie Iga jest dziewczyną z okładki płyty „Szprycer” z 2017 roku! Myślicie, że to rzeczywiście jest ona?


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Taco
Taco Hemingway, właściwie Filip Tadeusz Szcześniak (ur. 29 lipca 1990 w Kairze[1][2][3]) – polski raper oraz autor tekstów. Członek duetu Taconafide[4]. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak Dawid Podsiadło, Quebonafide, KęKę, Sokół, Otsochodzi czy Białas.
Raper rozpoczął nagrywać w 2012 roku, wtedy też wypuścił anglojęzyczny mixtape pt. Who Killed JFK pod pseudonimu Foodvillain[5]. Rok później przyjął teraźniejszy pseudonim, Taco Hemingway i wypuścił anglojęzyczny minialbum pt. Young Hems[6]. W 2014 roku ukazał się drugi minialbum, tym razem nagrywany w ojczystym języku, pt. Trójkąt Warszawski[7]. Płyta przyniosła muzykowi rozgłos i dołączył do wytwórni Asfalt Records. Tam ponowie wydał Trójkąt Warszawski oraz nowy minialbum pt. Umowa o dzieło[8]. Płyty zadebiutowały na 3. i 2. miejscu listy sprzedaży – OLiS, sprzedając się w 10 tys. i 15 tys. sztukach, tym samym Umowa o dzieło zyskała status złotej płyty[9][10].
W 2016 roku ukazał się trzeci minialbum pt. Wosk oraz studyjny album pt. Marmur[11]. Płyty zadebiutowały na 14. i 3. miejscu listy sprzedaży – OLiS, Marmur sprzedając się w ponad 15 tys egzemplarzy zdobył status złotej płyty[9][10]. W 2017 roku premierę ma miejsce piąty minialbum pt. Szprycer[12]. Płyta osiągnęła duży sukces komercyjny debiutując na 1. miejscu listy OLiS, oraz zdobywa status platynowej płyty sprzedając się w ponad 30 tys. sztuk[9][13]. 3 kwietnia 2018 roku wspólnie z Quebonafide, wydaje album pt. Soma 0,5 mg[14]. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS i zdobywa status platynowy[15]. Singiel z płyty, pt. „Tamagotchi” zdobywa 1. miejsca w większości stacji radiowych w kraju oraz dociera na 34. miejsce listy najlepiej sprzedających się singli w Polsce – AirPlay[16][17][18][19]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz