Szulim i Woźniak-Starak wypoczywają na jachcie


szulim-wozniak-starakTo już ostatnie chwile laby dla telewizyjnych gwiazd. W sierpniu zaczynają się nagrania do programów, które zostaną wyemitowane w jesiennej ramówce. Potem zacznie się okres pracy i promowania się w mediach. Dla Agnieszki Szulim będzie to szczególnie gorący sezon. Dziennikarka poprowadzi swoje stałe programy „Na językach” i „Stylowy magazyn”, a także nowy format z udziałem dzieci „Aplauz, aplauz”. Nic dziwnego, że teraz, gdy jeszcze ma czas, zapragnęła naładować się energią na egzotycznych wakacjach.
Szulim i jej ukochany milioner, Piotr Woźniak-Starak, popłynęli w rejs jachtem. Zabrali ze sobą również siostrę producenta, Julię. Para przyzwyczaiła nas już do tego, że lubi pławić się w luksusie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że zobaczymy Agnieszkę w skąpym bikini. Chłopak prezenterki opublikował ich wspólne zdjęcie, na którym widać szczupłą sylwetkę Szulim.
Wtulony w swoją dziewczynę Piotr schował się za ukochaną, jakby chciał, by cała uwaga była skupiona tylko na niej. I niewątpliwie mu się to udało.
Szulim i Wozniak-Starak jacht
źródło: gwiazdy.wp.pl i instagram.com