Szelągowska chce rozwodu z orzeczeniem o winie Sztaby?


sztaba-szelagowskaPo wspólnie spędzonych 13 latach, z czego zaledwie półtora roku jako małżonkowie, Adam Sztaba i Dorota Szelągowska postanowili się rozstać. Ślub, który miał być dla nich receptą na narastające kłopoty, niestety się nie sprawdził. Teraz za to mają więcej kłopotów formalnych z zakończeniem swojego związku. Musi bowiem odbyć się rozprawa rozwodowa.
Na razie emocje są ponoć silne, zwłaszcza odkąd Dorota dowiedziała się o wyjątkowej zażyłości męża z jego menedżerką, Agnieszką Dranikowską. Jak informuje Super Express, zbliżyli się do siebie rok po ślubie. Szelągowska kiepsko to zniosła. Postanowiła złożyć wniosek rozwodowy z orzekaniem o winie męża. Będzie także ostro walczyć przy podziale wycenianego na 4 miliony złotych majątku. Złożył się na niego segment na Wilanowie, wart ponad 3 miliony złotych oraz dom na Mazurach za 250 tysięcy. Para ma także audi Q7 za 200 tysięcy oraz sprzęt muzyczny i kino domowe warte ponad 100.
To będzie trudna walka – ocenia w tabloidzie osoba z otoczenia pary. Wiele rzeczy sfinansowała mama Doroty, Katarzyna Grochola. Auto było prezentem ślubnym.
Dodajmy, iż Szelągowska od lat prowadzi firmę organizującą imprezy, a od poprzedniego sezonu również własny program w TVN Style, pt. Dorota Was urządzi.
źródło: pudelek.pl

Dodaj komentarz