Sylwia Grzeszczak dementuje plotki o kryzysie w związku


grzeszczak-i-liberSylwia Grzeszczak (27 l.) postanowiła odnieść się do plotek, jakie ostatnio pojawiły się w mediach. Czy jej małżeństwo z Liberem (35 l.) faktycznie przechodzi kryzys?
Jeszcze niedawno media pisały, że między Grzeszczak a jej mężem, Liberem, nie dzieje się najlepiej. Wszystko przez… Natalię Szroeder (21 l.), która rzekomo miała próbować rozbić ich związek.
Jeden z tabloidów dotarł nawet do osoby, która twierdziła, że Sylwia postawiła mężowi ultimatum: albo ona, albo 21-latka.
Okazuje się jednak, że te plotki nie do końca były prawdą. Sylwia postanowiła je wyjaśnić za pomocą swojego Facebooka.
Piosenkarka opublikowała na fanpage’u zdjęcie, na którym pozuje razem z Liberem i Natalią. Jednak najważniejszy w tym wszystkim jest komentarz pod fotografią.
„Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej” – zapewnia artystka.
Kamień spadł nam z serca! Cieszymy się, że między Sylwią a Liberem nie dzieje się nic złego!
źródło: pomponik.pl
Biografia Sylwii
Sylwia Grzeszczak (ur. 7 kwietnia 1989 w Poznaniu) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.
Wokalistka wydała dotychczas trzy albumy studyjne: Ona i On z Liberem, oraz dwa solowe: Sen o przyszłości i Komponując siebie. Dwa ostatnie uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 4. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.
W wieku pięciu lat Sylwia Grzeszczak wzięła udział w programie Od przedszkola do Opola, w którym wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka „Byle było tak”[3]. Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. H. Wieniawskiego oraz do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu[3]. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu, w klasie fortepianu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Libera
Liber, właściwie Marcin Piotrowski[1] (ur. 10 lipca 1981 w Obornikach[2]) – polski raper, wokalista, i autor tekstów. Były członek hip-hopowej grupy Ascetoholix, w której występował wraz z kuzynem Krzysztofem „Krisem” Piotrowskim oraz Dominikiem „Doniem” Grabowskim. Współtworzył także krótkotrwały projekt Rio Boss wraz z Kubą Mańkowskim i Sylwią Grzeszczak. Od 2004 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Liber współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Agnieszka Włodarczyk, Mezo, Slums Attack oraz Gosia Andrzejewicz.
Marcin Piotrowski działalność artystyczną rozpoczął w 1999 roku w zespole Ascetoholix, którego był współzałożycielem[3]. Początkowo wraz z zespołem występował podczas lokalnych koncertów, w tym na przeglądzie zespołów rockowych w Obornikach. Następnie formacja wystąpiła na festiwalu w Żarowie, gdzie uzyskała 2. miejsce. W międzyczasie ukazał się debiutancki nielegal Ascetoholix zatytułowany 3xlak[4]. Kolejne nagrania zespołu ukazały się na nielegalu Nazwij to sam, który został wydany pod koniec 2000 roku[5]. Równolegle powstał pierwszy teledysk składu, zrealizowany do utworu „Umiejętności”. Trio cieszyło się wówczas lokalną popularnością, co umożliwiło nawiązanie współpracy z wytwórnią muzyczną Camey Studio. W październiku 2001 roku ukazał się pierwszy oficjalny album Ascetoholix pt. A[6]. Na płycie znalazł się m.in. utwór „Już dawno”, wykorzystany na ścieżce dźwiękowej do filmu Sylwestra Latkowskiego Blokersi. W międzyczasie Liber, wraz z pozostałymi członkami Ascetoholix, gościł na głośniej produkcji Slums Attack – Na legalu?. Raperzy wystąpili w piosence „Moje miasto”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz