Sylvie Meis wypoczywa na wakacjach z mężem i synem


Sylvie Meis i Niclas CastelloSylvie Meis przez blisko dziesięć lat była związana z Rafaelem van der Vaartem. Dziś oboje są szczęśliwi w innych związkach. Partnerką byłego holenderskiego piłkarza jest szczypiornistka Estavana Polman, z kolei modelka ułożyła sobie życie u boku niemieckiego artysty Niclasa Castello. Ostatnio Meis została przyłapana przez paparazzi na wakacjach. 44-letnia celebrytka świetnie się bawiła w towarzystwie męża i swojego syna. Sylvie Meis wypoczywa z bliskimi we Francji. Paparazzi przyłapali ją, gdy relaksowała się z mężem Niclasem Castello na plaży w Saint-Tropez. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, co nie umknęło uwadze fotoreporterów.

Sylvie Meis przez kilka lat uchodziła za jedną z najpopularniejszych WAGs. Z Rafaelem van der Vaartem zaczęła się spotykać w 2003 r., a w czerwcu 2005 r. wzięła z nim ślub. W 2013 r. para się rozwiodła. Po rozwodzie Sylvie Meis spotykała się z kilkoma mężczyznami. Była nawet zaręczona z Charbelem Aouadem, ale związek się rozpadł. W 2019 r. modelka poznała w Wenecji Niclasa Castello. Uczucie między nimi zrodziło się bardzo szybko i w 2020 r. wzięli ślub. Ceremonia, która opóźniła się o trzy miesiące przez pandemię koronawirusa, odbyła się we Florencji.

Sylvie Meis od lat cieszy się dużą popularnością. Była WAG jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil obserwuje 1,4 mln użytkowników.

Sylvie Meis i Niclas Castello instagram
źródło: sport.onet.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Sylvie Meis

Sylvie Françoise Meis (ur. 13 kwietnia 1978 w Bredzie) – holenderska modelka i prezenterka telewizyjna.
Ukończyła westbrabancką szkołę wyższą (niderl. Hogeschool West Brabant), uzyskawszy zawód menedżerki zasobów ludzkich.
Po ukończeniu nauki rozpoczęła karierę modelki. Obecnie pracuje w agencji modelek „ANC Model Management”.
Razem z Dieterem Bohlenem i Motsi Mabuse jest jurorką programu RTL Das Supertalent. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *