Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz: kim jest żona muzyka?


Sławomir Zapała z żoną będą dziś gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Kim jest Magdalena Kajrowicz, z którą popularny muzyk disco polo występuje na scenie i podróżuje po Polsce? Żona Sławomira z wykształcenia jest aktorką i możecie ją kojarzyć z popularnych seriali.

Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku i ma 164 cm wzrostu. Razem z mężem występuje na scenie i jeździ w trasy koncertowe. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z występów oraz wrzuca fotografie ze wspólnego życia ze Zapałą. Sławomir jest z wykształcenia aktorem, który długo walczył o swoje miejsce w zawodzie, ale przypadały głównie drugoplanowe role. Magdalena również nie miała szczęścia w aktorstwie – dostawała zazwyczaj epizodyczne role w serialach. Obydwoje, jeszcze się wtedy nie znając, wpadli na pomysł, żeby poszukać szczęścia w Stanach Zjednoczonych.

Kajrowicz zagrała w kilku polskich filmach i serialach. Żona Sławomira w „Czasie honoru” wcieliła się w rolę Sary. Mogliśmy ją oglądać też w „Prawie Agaty”, „Ojcu Mateuszu”, czy „Blondynce”.

Zapała i Magdalena poznali się w Stanach Zjednoczonych. To tam Sławomir po raz pierwszy postanowił spróbować sił jako piosenkarz. Kajrowicz była kelnerką w jednym z barów w których występował, chcąc zarobić na lekcje śpiewu.

„Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski – wyznała Magdalena w jednym z wywiadów. Dodała też, że Zapała zostawił jej wtedy napiwek w wysokości swojej tygodniowej wypłaty.

Sławomir namówił Kajrowicz, by wrócili do Polski i już kilka miesięcy po powrocie wzięli ślub. Założyli zespół Trzymamy się Zapały i nagrywali piosenki. Przełomem okazał się dla nich utwór „Megiery”. Zapała często podkreśla, że to dzięki żonie udało mu się pokonać kompleksy związane z wyglądem. Magdalena uwielbia poczucie humoru ukochanego i jego dystans. W 2016 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn – Kordian.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Magdzie

Magdalena Kajrowicz-Zapała (ur. 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu) – polska aktorka filmowa i telewizyjna.

W 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Jeszcze podczas studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszka Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. W latach 2005-2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej[1]. Zagrała w kilku produkcjach bollywoodzkich[2].

W 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu.

Kilka słów z Wikipedii o Sławku

Sławomir Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie[1]) – polski aktor, showman, piosenkarz rock-polo, muzyk i konferansjer.

W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie[1][2].

Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach, takich jak m.in.: Karol. Człowiek, który został papieżem, 33 sceny z życia, Pod Mocnym Aniołem, Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Blondynka, Ojciec Mateusz czy Świat według Kiepskich. Występował w teatrach: Rozrywki, Bagatela, Kamienica, Na Woli oraz Studio[1].

Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Tam zdobył uznanie polskich imigrantów[3]. W 2015 roku został wokalistą muzyki rock-polo[4] i wykreował swój pseudonim sceniczny – „Sławomir”. 5 marca 2015 na kanale YouTube udostępniony został jego debiutancki singel – „Megiera”. W teledysku do piosenki wystąpili aktorzy, tacy jak m.in.: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski i Lech Dyblik. Klip osiągnął w serwisie ponad 30 milionów wyświetleń[5]. 24 czerwca ukazał się drugi singel – „Ni mom hektara”, 18 marca 2016 trzeci – „Aneta”, nagrany przy współpracy z zespołem Vox.

Jesienią 2016 roku został uczestnikiem szóstej, emitowanej w telewizji Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami[6]. Jego partnerką taneczną była Magdalena Molęda, z którą odpadł w piątym odcinku, zajmując siódme miejsce[7]. Od 4 marca do 6 maja 2017 roku brał udział w siódmej edycji innego polsatowskiego show – Twoja twarz brzmi znajomo[8]. Za wygranie dwóch odcinków, otrzymał czeki w wysokości 10 tys. złotych, które dwukrotnie przekazał Fundacji Rozwoju Pediatrii. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym zajął ostatecznie 3. miejsce[9].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 341 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *