Siwiec i Raduszewski przekładają ślub


siwiec-raduszewskiNatalia Siwiec (32 l.) na łamach tabloidu zakomunikowała wszystkim zaskakującą wiadomość – przekłada swój ślub! W jej rodzinie miała wydarzyć się „smutna historia” i to jest oficjalny powód tej decyzji.
Natalia uwielbia być w centrum uwagi. Nikogo zatem nie zdziwiło, że wpuściła do swojego domu telewizyjne kamery, które śledziły każdy jej krok. Nie zawahała się pokazywać nawet tych najbardziej intymnych szczegółów!
Jednak chyba ciągle czuła, że zainteresowanie mediów jej osobą jest zbyt małe i zdecydowała się na coś więcej. W programie „Salon sukien ślubnych” publicznie przygotowywała się do ceremonii zaślubin z jej ukochanym Mariuszem.
Co prawda zakochani są już po sakramentalnym „tak” – kilka lat temu pobrali się w Las Vegas – ale nigdy nie zalegalizowali swojego związku w Polsce i teraz chcą to zmienić.
Przed obiektywami Siwiec wybrała piękną kreację na ślub i ochoczo dzieliła się wszystkimi detalami. Teraz okazuje się, że cała uroczystość została odwołana, a ściślej – przełożona na bliżej nieokreślony termin.
„Niestety, w mojej rodzinie wydarzyła się 'smutna historia’ i ślubu w tym roku nie będzie. (…). Mam dużo pracy i mam nadzieję, że uda mi się to wszystko pogodzić z życiem osobistym” – opowiada celebrytka w „Fakcie”.
Nieoficjalnie mówi się, że prawdziwy powód tej decyzji jest inny.
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz