Selena Gomez i jej partner: wiemy dlaczego piosenkarka dała związkowi kolejną szansę


Selena Gomez i Justin Bieber są razem! Taką informację podały zachodnie portale plotkarskie niecały tydzień po tym, jak do mediów dotarła informacja, że Gomez zerwała z wokalistą The Weeknd po 10 miesiącach związku. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana przez nastolatków na całym świecie para, trzy lata po rozstaniu, zdecydowała się do siebie wrócić. Jaki jest prawdziwy powód, przez który Selena zdecydowała się dać Justinowi Bieberowi kolejną szansę? Wiemy!
Gomez i Justin (nazywani przez fanów Jeleną) wrócili do siebie, trzy lata po rozstaniu. Po zerwaniu Seleny z The Weeknd, wokalistka odnowiła przyjaźń z byłym partnerem i zaczęła spędzać z nim bardzo dużo czasu. Podobno przyczynili się do tego wspólni znajomi pary, oraz wizyty w tym samym kościele. Gomez i Bieber zaczęli być widywani razem niemal codziennie, od początku listopada. Dlaczego Selena zdecydowała się dać byłemu partnerowi Justinowi kolejną szansę?
Gomez i Bieber razem wydają się być bardzo szczęśliwi. Jak twierdzi źródło magazynu People, Justin zawsze zajmował w sercu Seleny specjalne miejsce i właśnie dlatego zdecydowała się dać mu kolejną szansę:

„Justin był pierwszą miłością Seleny i zawsze będzie zajmował w jej sercu specjalne miejsce. Selena od początku miała nadzieję, że pewnego dnia, kiedy czas i miejsce będzie odpowiednie, będą mogli znowu być razem. Zawsze widziała w nim to co najlepsze, a teraz kiedy są bardziej dojrzali, dogadują się zdecydowanie lepiej. Żadne z nich nie spotyka się obecnie z nikim innym. Według Justina, żadna z jego pozostałych dziewczyn nie dorównywała Selenie i teraz zrobi wszystko, aby zapewnić jej to, co najlepsze.”

Cieszycie się, że byli partnerzy znowu są razem?
źródło: gala.pl
Biografia Justina
Justin Drew Bieber[3] (ur. 1 marca 1994[4] w London, Ontario) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor[5][6], laureat Nagrody Grammy 2015[7] oraz Brit Awards 2016[8][9].
Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera[10]. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida[11][12][13].
Pierwszy singel Biebera, „One Time”, został wydany w maju 2009, a za jego produkcję odpowiadali między innymi The-Dream i Tricky Stewart. W listopadzie tego samego roku premierę miał debiutancki minialbum wokalisty, My World, który uzyskał status platynowej płyty według RIAA za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na terenie Stanów Zjednoczonych. Bieber stał się pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100[14]. W marcu 2010 ukazał się pierwszy album studyjny wokalisty, My World 2.0, który uplasował się na szczycie notowań w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i kilku innych państw. Premierę tejże płyty poprzedziła publikacja głównego singla – „Baby”; do 24 listopada 2012 roku wideoklip do „Baby” był najczęściej wyświetlanym i najczęściej komentowanym filmem w historii serwisu YouTube (rekord został pobity przez teledysk koreańskiego wokalisty PSY – Gangnam Style)[15]. Po wydaniu My World 2.0, Bieber wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową – My World Tour, wydał dwa albumy z remiksami – My Worlds Acoustic i Never Say Never – The Remixes, a także wystąpił w koncertowo-biograficznym filmie 3D na swój temat – Justin Bieber: Never Say Never. W listopadzie 2011 roku ukazał się drugi album studyjny Biebera, świąteczny Under the Mistletoe, który zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Seleny
Selena Marie Gomez (ur. 22 lipca 1992[2] w Grand Prairie) – amerykańska aktorka, piosenkarka, a także producentka filmowa (serial Trzynaście powodów), która zasłynęła rolą Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Od tego czasu Gomez wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to Kopciuszek: Roztańczona historia, Czarodzieje z Waverly Place: Film i Program ochrony księżniczek, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym – Ramona i Beezus.
Selena Gomez jest założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & the Scene, która dotychczas wydała trzy albumy studyjne: Kiss & Tell, A Year Without Rain oraz When the Sun Goes Down. Czwarta płyta Seleny ma tytuł „Stars Dance”, jest ona pierwszą solową płytą Seleny. Wszystkie jej płyty uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych za sprzedaż powyżej 500 tysięcy egzemplarzy[3][4]. Do najpopularniejszych utworów formacji należą m.in.: „Naturally”, „Who Says” i „Love You Like a Love Song” – każdy z nich rozszedł się na rynku amerykańskim w liczbie ponad miliona kopii, uzyskując platynowy status według RIAA[3].
W 2008 roku Selena Gomez została odznaczona honorowym tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem tego gremium[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz