Scarlett Johansson ma nowego chłopaka?


Scarlett Johansson (32 l.) już pocieszyła się po rozstaniu z mężem? Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Ryan Reynolds (40 l.), który obecnie jest żonaty z Blake Lively (29 l.), a drugim francuski biznesmen Romain Dauriac (34 l.), z którym ma córkę Rose (3 l.).

Choć wydawało się, że w końcu znalazła miłość swojego życia, w lutym tego roku gruchnęła wiadomość, że Johansson rozwodzi się z Dauriacem.

Para przestała się ze sobą dogadywać, a jakby tego było mało, zaczęli toczyć medialną wojnę.

Obecnie nadal formalnie są małżeństwem, jednak szanse na ich pojednanie są nikłe. Tym bardziej że, jak donoszą zagraniczne media, Scarlett ma nowego chłopaka.

Mowa o komiku o nazwisku Colin Jost (34 l.), z którym ostatnio jest coraz częściej widywana. Niedawno, po zakończeniu programu „Satturday Night Live”, w którym aktorka była gościem, a Jost współprowadzącym, wybrali się razem na afterparty.

Portal „Page Six” donosi, że na imprezie ochoczo ze sobą flirtowali i nawet się z tym specjalnie nie kryli.

„E!News” z kolei studzi emocje, przekonując, że parę póki co nie łączy nic poważnego, a jedynie bardzo się lubią.

Czas pokaże, czy ta zażyłość przerodzi się w coś poważniejszego…
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Scarlett

Scarlett Ingrid Johansson (ur. 22 listopada 1984 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, również wokalistka. Laureatka nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Między słowami oraz nagrody Tony za drugoplanową rolę w sztuce A View from the Bridge.

Zaczynała od gry w reklamówkach. W wieku 8 lat zapisała się na zajęcia aktorskie do szkoły Lee Strasberga. Gdy miała 8 lat zadebiutowała w spektaklu Sophistry wystawianym w Playwright’s Horizons na off-Broadwayu. Poważniejsze propozycje zaczęła otrzymywać w wieku 10 lat. Przełomem jednak okazał się rok 1998, kiedy to zagrała u boku Roberta Redforda w Zaklinaczu koni. Od tamtego momentu pojawia się na ekranach regularnie. W 2005 została okrzyknięta przez amerykański magazyn FHM najseksowniejszą kobietą na świecie[1]. W 2006 roku została uznana za najpiękniejszą gwiazdę wszech czasów w rankingu HoldBackTime.com. W 2016 r. okrzyknięta przez magazyn Forbes najbardziej kasową gwiazdą[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Colina

Colin Kelly Jost (/dʒoʊst/, Urodzony 29 czerwca 1982 roku) Jest amerykańskim aktorem, komikiem i scenarzystą. Jest znany ze swojej pracy w Saturday Night Live, gdzie pracował jako pisarz od 2005 roku. W latach 2012-2015 był także jednym z głównych twórców serialu.[2][3][4]

Jost urodził się i wychował na Staten Island w Nowym Jorku.[5][6][7] Ma jednego brata, Caseya Jost, który miał rolę w Staten Island Summer i jest pisarzem dla Impractical Jokers.[8] Jego matka, Kerry J. Kelly, jest głównym lekarzem medycyny New York City Fire Department i lekarzem Staten Island. Jego ojciec, Daniel A. Jost, jest inżynierem i byłym nauczycielem w Staten Island Technical High School.[9][10] Colin ukończył Roman Catholic. Uczęszczał do Regis High School na Manhattanie, gdzie był redaktorem gazety szkolnej, The Owl[8] oraz na Harvard University,[5] gdzie był prezesem Harvard Lampoon.[6][11]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *