Sarsa i Paweł Smakulski są razem?


Marta Markiewicz, znana szerzej jako Sarsa, zasłynęła przebojem „Naucz mnie”, który przysporzył jej popularności.
Choć mogłaby bywać na każdej imprezie celebryckiej, pokazuje się głównie na eventach branżowych. Również o swoim życiu prywatnym niezbyt chętnie opowiada.
„Fakt” dowiedział się jednak, że od jakiegoś czasu jej serce jest zajęte.
Kim jest szczęśliwy wybranek?
Tabloid donosi, że to muzyk zespołu Golden Life, Paweł „Smaga” Smakulski (34 l.), który obecnie gra także w jej zespole.
Para zdecydowała już o wspólnym zamieszkaniu!
„On jest z Trójmiasta, ona z kolei pochodzi ze Słupska. Dlatego zdecydowali, że Sarsa wprowadzi się do jego mieszkania w Gdańsku. Naprawdę widać, że są zakochani” – zdradza informator tabloidu.
Czekamy na wspólny debiut na ściance!
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Sarsy
Marta Markiewicz, występująca pod pseudonimem artystycznym Sarsa, również Sarsa Markiewicz (ur. 13 czerwca 1989 w Słupsku[3]) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.
W 2015 ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany Zapomnij mi, który zajął 2. miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał status platynowej płyty. Promowany był przebojem „Naucz mnie”, który przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay – Top i został certyfikowany diamentem. Wydawnictwo promowały również single: „Indiana”, który zajął 12. miejsce na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i pokrył się złotem, oraz „Zapomnij mi”, notowany na 6. miejscu tej listy i certyfikowany platyną.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz