Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves są razem?


Sandra Kubicka (23 l.) przez długi czas była w związku z DJ-em Cedrivkiem Gervaisem (39 l.). Jednak związek się rozpadł. Teraz modelka znów jest zakochana, czego dowodzą zdjęcia paparazzich zrobione zakochanym na plaży. Oboje oddawali się słodkiemu lenistwu i nie szczędzili sobie czułości. Trzeba przyznać, że piękna z nich para!
Chłopakiem 24-letniej modelki jest mega przystojny brazylijski biznesmen i promotor klubowy, Kaio Alves Goncalves. Wygląda na to, że polska gwiazda spotkała pana idealnego – super seksownego i wyrzeźbionego, czułego i z pewnością zamożnego. Mamy nadzieję, że będzie u jego boku bardzo szczęśliwa!


źródło: pomponik.pl, eska.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Sandrze
Sandra Kubicka (ur. 22 stycznia 1995[2] w Łodzi)[3][4] − polska modelka żyjąca w Stanach Zjednoczonych[5] (obecnie w Miami[6]).
Urodzona i wychowana w Łodzi[7], w 2008 roku przeniosła się z rodziną do USA[5]. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat pod wpływem matki, która namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Kubicka doszła do finału, ale odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu i została zdyskwalifikowana. Po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej jednak kontrakt z agencją Next Model Management[7].
Pracowała dla Delia, Alexia, Nordstrom i Bonprix oraz występowała jako główna modelka w teledyskach Austina Mahone, Johnny’ego Reida czy Romeo Santosa[5]. Sesje z jej udziałem publikowały m.in. Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour, InStyle, Treats Magazine i Maxim[7]. W 2015 roku była jedną z głównych modelek Asos[8][9][10], dwa lata później modelka z rozkładówki amerykańskiego wydania magazynu Playboy[11][12][13]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów o Kaio
Kaio Alves Goncalves to brazylijski przedsiębiorca, właściciel firmy i inwestor nieruchomości, który kieruje wieloma firmami, w tym Motorsport Group of Investors i HCMx. Urodził się w São Paulo w Brazylii, ale w młodym wieku przeniósł się do Miami, Floryda. Kaio uczęszczał do szkoły podstawowej i gimnazjum w USA, następnie wrócił do Brazylii, by uczęszczać do liceum. Następnie wyjechał do Miami, aby uczęszczać do college’u, ale po 2 latach postanowił opuścić szkołę, aby rozpocząć swoje przedsięwzięcie przedsiębiorczości. Goncalves jest entuzjastą egzotycznych samochodów, MMA i UFC, snowboardu i kulturystyki. Uwielbia być aktywnym zarówno w życiu osobistym, jak i społecznym. Jest właścicielem 20 egzotycznych samochodów, z których wiele to Ferrari i lubi wypożyczać je swoim bliskim znajomym i celebrytom przybywającym do Miami. Pierwszą pracą Kaia było parkowanie samochodów, i to tam po raz pierwszy zdobył doświadczenie w pracy z samochodami. Szybko dostrzegł możliwości, które były dostępne i wykorzystywał każdą okazję, by rozwinąć umiejętności i majątek. Goncalves pracował jako konsultant dla wielu inwestorów z Brazylii w koordynowaniu tworzenia kilku udanych firm. Gdy zdobył więcej wiedzy i kapitału, postanowił założyć własne firmy, w tym Motorsport Group of Investors i HCMx. Czytaj więcej (en)
źródło: everipedia.org

Dodaj komentarz