Sandra Kubicka i Cedric Gervais szykują się do ślubu


Sandra Kubicka i jej partner Cedric Gervais zaręczyli się w święta Bożego Narodzenia i powoli ustalają plan swojego bajkowego ślubu. Jedną z głównych atrakcji wesela ma być występ sławnego przyjaciela pary. Domyślacie się o kogo chodzi? Polska modelka zdradza szczegóły!
Ślub Kubickiej i Gervaisa będzie niesamowitym wydarzeniem. Polska modelka i jej narzeczony zdecydowanie nie należą bowiem do par, które ulegają modzie na kameralne ceremonie w wąskim gronie najbliższych osób. Skąd to wiemy? Podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce, mieszkająca obecnie na stałe w Miami młoda gwiazda zdradziła mediom, jak się czuje w roli narzeczonej znanego didżeja oraz jakie atrakcje przygotowuje na swój zaplanowany na ten rok ślub. Sandra ujawniła, że jak najbardziej ma zamiar skorzystać ze znajomości swojego partnera. Głównym didżejem na ich weselu ma być sam David Guetta!

– Będzie też dużo innych gości. Nasze wesele przerodzi się w prawdziwy event muzyczny! – zapewnia Kubicka.

Zastanawiacie się, ile kosztuje taki gwiazdorski ślub? Sandra nie ukrywa, że wcielenie jej wszystkich wizji w życie będzie wymagać ogromnych nakładów.

– Mamy bardzo bardzo dużo gości, musimy nasze rodziny sprowadzić z Francji i z Polski, musimy opłacić przeloty, ja chcę prawdziwą orkiestrę na swoim ślubie no więc to 100 tysięcy dolarów to jest takie minimum, które musimy zapisać – powiedziała w rozmowie z JastrząbPost.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się ślub modelki i jej chłopaka Cedrica. Jedno jest jednak pewne już teraz – to będzie naprawdę ogromna impreza, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Sandra Kubicka (ur. 22 stycznia 1995[2] w Łodzi)[3][4] − polska modelka żyjąca w Stanach Zjednoczonych[5] (obecnie w Miami[6]).
Urodzona i wychowana w Łodzi[7], w 2008 roku przeniosła się z rodziną do USA[5]. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat pod wpływem matki, która namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Kubicka doszła do finału, ale odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu i została zdyskwalifikowana. Po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej jednak kontrakt z agencją Next Model Management[7].
Pracowała dla Delia, Alexia, Nordstrom i Bonprix oraz występowała jako główna modelka w teledyskach Austina Mahone, Johnny’ego Reida czy Romeo Santosa[5]. Sesje z jej udziałem publikowały m.in. Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour, InStyle, Treats Magazine i Maxim[7]. W 2015 roku była jedną z głównych modelek Asos[8][9][10], dwa lata później modelka z rozkładówki amerykańskiego wydania magazynu Playboy[11][12][13].
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Cedricu
Cédric Gervais (ur. jako Cedric DePasquale, 7 czerwca 1979) – francuski DJ, producent muzyki house i aktor mieszkający w Miami Beach na Florydzie. [2] [3] [4] W 2013 roku wyprodukował remiks „Summertime Sadness” Lany Del Rey, za który otrzymał nagrodę Grammy.
Gervais urodził się w Marsylii. Był rezydentem w paryskim klubie „Le Queen Club”. W 1998 roku przeniósł się do South Beach w Miami Beach. Miał 19 lat, kiedy wyjechał do Miami, a także uzyskał rezydencje w Crobar (teraz Cameo) i Nikki Beach, zanim przejął rolę DJ’a w Club Space Terrace. [5] Jego pierwszy singiel „Burning” został wydany z Ultra Records za pośrednictwem sublabel You. W 2006 roku na jego debiutanckim albumie The Experiment pojawił się singiel „Spirit in My Life”, także na Ultra Records. Do jego produkcji należy praca z: Lenny Kravitz, Deep Dish, Steve Lawler i Rachel Star. [6]
Jego singiel „Mauri’s Dream” z 2009 roku był trzy tygodnie z rzędu „Pete Tong’s Essential Tune of the Week” [7]. W 2011 roku Gervais wydał swój drugi album zatytułowany Miamication.
Gervais ma również dwie własne wytwórnie, Sleaze (dla wersji cyfrowych) i Sleaze Industries (dla wydań fizycznych). Prowadził wytwórnie w latach 2000, wydając progresywną i plemienną muzykę house.
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz