Sandra Bullock i jej partner wzięli ślub?


Bullock i RandallWiele wskazuje na to, że Sandra Bullock (53 l.), która w 2010 roku rozwiodła się z Jasse Jamesem (48 l.), znów jest mężatką! Plotki, że Bullock wzięła ślub, pojawiają się od miesięcy. Tym razem jednak jest konkretny dowód, że gwiazda Hollywood złożyła przysięgę małżeńską młodszemu o dziesięć lat fotografowi Bryanowi Randallowi.
Niedawno paparazzi przyłapali tę parę na spacerze w Los Angeles. Na zdjęciu widać, że Randall nosi na serdecznym palcu złotą obrączkę.
Czy taką samą nosi Sandra? Nie udało się tego ustalić, gdyż aktorka, jakby podejrzewając intencje fotografów, ukryła rękę za plecami ukochanego.
W ich przypadku ślub byłby tylko dopełnieniem formalności – Bullock i jej partner Bryan są razem od 2015 roku.
Chłopak pomaga aktorce w opiece nad dziećmi – synem Louisem (8 l.) i córką Lailą (6 l.).

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Sandrze
Sandra Annette Bullock[1], lepiej znana jako Sandra Bullock (ur. 26 lipca 1964[2] w Arlington[3] w stanie Wirginia) – amerykańska aktorka filmowa niemieckiego pochodzenia[4], okazjonalnie producentka filmowa, reżyserka i scenarzystka, w 2010 roku nagrodzona Oscarem za rolę pierwszoplanową w filmie Wielki Mike. The Blind Side. Głównie kojarzona z rolami w komediach romantycznych.
Po debiucie w dreszczowcu Hangmen (1987) i występie w telewizyjnym filmie NBC Bionic Showdown: The Six Million Dollar Man and the Bionic Woman (1989) z Lindsay Wagner i Lee Majorsem, w 1989 roku dostała główną rolę w komedii Who Shot Patakango?. Na szklanym ekranie grała postać Tess McGill w sitcomie NBC Pracująca dziewczyna (Working Girl, 1990) i telewizyjnej adaptacji powieści Jackie Collins NBC Uśmiechy losu (Lucky Chances, 1990) obok Vincenta Irizarry, Michaela Nadera, Stephanie Beacham, Leann Hunley i Nicollette Sheridan. Jej drugoplanowa rola Leniny Huxley w filmie science fiction Człowiek demolka (Demolition Man, 1993) z Sylvesterem Stallone i Wesley’em Snipesem była nominowana do Złotej Maliny[15].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz