Sandra Bullock i jej chłopak szykują się do ślubu


Bullock i RandallWielka hollywoodzka gwiazda Sandra Bullock (52 l.) przygotowuje się do ślubu z Bryanem Randallem (50 l.), niegdyś modelem, a obecnie cenionym fotografikiem.
Kameralna ceremonia ślubna odbędzie się jeszcze w tym roku. Zostały na nią zaproszone inne wielkie gwiazdy filmowe. Ich nazwisk nie ujawniono poza jednym.
Otóż druhną panny młodej będzie jedna z najbliższych przyjaciółek Sandry, wybitna australijska aktorka Cate Blanchett (47 l.).
Panie się zaprzyjaźniły ubiegłej jesieni, gdy grały razem w filmie.
Bullock, której pierwsze małżeństwo rozpadło się z powodu rzekomej niewierności męża, pomogła Blanchett pojednać się z małżonkiem, którego ta podejrzewała o zdradę.
Najnowszy film w którym zagrała Bullock to Tupperware Unsealed.
źródło: pomponik.pl
tagi: wychodzi za mąż
Biografia Sandry
Sandra Annette Bullock[1], lepiej znana jako Sandra Bullock (ur. 26 lipca 1964[2] w Arlington[3] w stanie Wirginia) – amerykańska aktorka filmowa niemieckiego pochodzenia[4], okazjonalnie producentka filmowa, reżyserka i scenarzystka, w 2010 roku nagrodzona Oscarem za rolę pierwszoplanową w filmie Wielki Mike. The Blind Side. Głównie kojarzona z rolami w komediach romantycznych.
Urodziła się w hrabstwie Arlington w Wirginii jako córka Helgi Bullock (z domu Helga Mathilde Meyer), niemieckiej śpiewaczki operowej[5] i Johna W. Bullocka (ur. 1925), trenera głosu[6]. Dorastała wraz z młodszą siostrą Gesine (ur. 6 marca 1970)[7][8]. Dzieciństwo spędziła w niemieckiej Norymberdze, gdzie mieszkali jej dziadkowie. Jej dziadek był wynalazcą. W Niemczech śpiewała w dzięciecym chórze Staatstheater Nürnberg[9]. Jako dziecko studiowała balet i sztuki wokalne, występowała w małych rólkach w przedstawieniach operowych[10]. Uczęszczała do humanistycznej szkoły waldorfskiej[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz