Sabina Jeszka i Karol Małecki niedługo zostaną rodzicami

Jedna z czołowych polskich wokalistek zamieściła właśnie na Instagramie zdjęcia ze swojego baby shower! Jak się okazuje, młoda i utalentowana gwiazda ma za sobą naprawdę bajeczne przyjęcie z okazji zbliżającego się porodu. Piosenkarka póki co nie zdradziła ani imienia, ani płci dziecka, którego się spodziewa. Po kolorze dominującym na przyjęciu możemy się jednak domyślać, że chodzi o chłopca. A kto już wkrótce zostanie jego szczęśliwą mamą?
Już bardzo niedługo do grona młodych mam dołączy kolejna gwiazda, która w miniony weekend zorganizowała dla swoich przyjaciółek eleganckie i piękne przyjęcie baby shower. Na przyjęciu zorganizowanym w ogrodzie pełnym kwitnących drzew i krzewów nie mogło zabraknąć najbliższych przyjaciółek gwiazdy.
Swojego pierwszego dziecka spodziewa się Sabina Jeszka, która zasłynęła udziałem w talent-show „Mam talent”. Wokalistka już bardzo niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Najbliższe przyjaciółki artystki nie tylko wzięły udział w tym specjalnym przyjęciu, lecz także zasypały Sabinę prezentami, które przydadzą się jej, kiedy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Kiedy ma to nastąpi?
Patrząc na pokaźnych rozmiarów brzuch Jeszki zgadujemy, że gwiazda zostanie mamą bardzo niedługo.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów o Sabinie
Sabina Jeszka pochodzi z Rybnika, gdzie ukończyła liceum ogólnokształcące. Jeszka to polska wokalistka, która rozpoznawalność zyskała, biorąc udział w trzeciej edycji telewizyjnego programu „Mam talent”, gdzie dotarła do finału.
Kilka słów z Wikipedii o Mam talent!
Mam talent! – program rozrywkowy o charakterze konkursu emitowany przez TVN, oparty na brytyjskim formacie Got Talent. Jego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje możliwości artystyczne.
Najwyżej oceniony talent otrzymuje nagrodę w wysokości 300.000 zł, a w I edycji 100.000 euro. O innych nagrodach decyduje producent.
Prowadzącymi program są Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a w jury zasiadają Agnieszka Chylińska (od 1. edycji), Małgorzata Foremniak (od 1. edycji) i Agustin Egurrola (od 6. edycji). Jurorami byli również Robert Kozyra (edycje 4–5) i Kuba Wojewódzki (edycje 1–3).
W finale bierze udział dziesięciu uczestników, po dwóch z każdego półfinału. Ocena występów jest taka sama, jak w półfinale, ale inny jest sposób wyłonienia zwycięzcy. Najpierw w kolejności przypadkowej czytane są nazwiska/nazwy grup, które zajęły trzy pierwsze miejsca. Później wyczytywane jest trzecie miejsce. Na końcu prowadzący informują widzów o zwycięzcy, któremu wręczają czek na 300 tysięcy złotych (100 tysięcy złotych dla wicemistrza zostaje wręczone po programie). Po ceremonii nagradzania zwycięzca ponownie prezentuje swój występ. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz