Ryszard i Małgorzata Petru: kryzys w związku?


Ryszard-i-Malgorzata-PetruJoanna Schmidt (38 l.) i Ryszard Petru (44 l.) chyba długo nie zapomną wspólnego wyjazdu do Portugalii!
Wystarczyło jedno zdjęcie na Twitterze, by w mediach rozpętała się istna burza.
Zaczęło się od tego, że pisano, iż to trochę nieprzyzwoite, aby „lider opozycji” leciał na urlop w czasie, gdy posłowie protestują w Sejmie i okupują salę plenarną.
Potem tabloidy zaczęły snuć domysły o rzekomym romansie Petru i pięknej posłanki. W końcu to z nią postanowił spędzić sylwestra. Żona Małgorzata na lot na Maderę już się bowiem nie załapała.
Tabloidy od razu podjęły temat i się zaczęło. Okazało się, że Schmidt kilka miesięcy temu rozwiodła się, więc aktualnie znów jest do wzięcia.
„Rozwiodłam się 8 września 2016 r. Innych informacji prywatnych nie będę komentować ” – potwierdziła wiceprzewodnicząca Nowoczesnej.
Teraz dowiadujemy się kolejnych rewelacji…
„Fakt” informuje o tym, że od powrotu z wojaży polityk nie nocuje w domu!
„W poniedziałek Petru po wywiadzie w telewizyjnym studiu, popędził wprawdzie wprost do swojego domu na warszawskim Ursynowie, ale na noc z żoną już nie został. Raptem po dwóch godzinach, ok. 22, ruszył do swojego apartamentu na Powiśle. I nocował właśnie tam” – informuje tabloid.
Konkurencyjny „Super Express” zaczął baczniej przyglądać się także wyglądowi posła i dostrzegł, że na jego palcu nie ma już obrączki!
„Tymczasem na palcu Petru zauważyliśmy brak obrączki. Miał ją, gdy szedł do wyborów, nosił ją nawet na wyjazdach partyjnych, także na tych, podczas których towarzyszyła mu Schmidt.
Ale bystre oko wyłapie, że lider Nowoczesnej nie nosi jej już od kilku miesięcy. Ostatni raz założył ją 13 października. Na przykład 12 dni później już na jego palcu jej nie było” – donosi gazeta.
źródło: pomponik.pl
tagi: żona
Biografia Ryszarda
Ryszard Jerzy Petru (ur. 6 lipca 1972[1] we Wrocławiu[2]) – polski ekonomista i polityk, od 2015 przewodniczący partii Nowoczesna i poseł na Sejm VIII kadencji, przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich (w latach 2011–2015).
Urodził się we Wrocławiu jako syn Zygmunta i Danuty z domu Potocznej[3], fizyków pracujących na uczelniach[4]. W stolicy Dolnego Śląska ukończył V Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego[5][6]. Przez rok studiował na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej[6], następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie w 1997 ukończył stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej[7][4][8].
W czasie studiów został asystentem posła Unii Demokratycznej Władysława Frasyniuka[6]. Z rekomendacji swojego wykładowcy, Leszka Balcerowicza, rozpoczął pracę w fundacji CASE[6]. Od 1995 był jego asystentem, a w latach 1997–2000, gdy Leszek Balcerowicz pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów, był jego doradcą[2], pracując jako konsultant w biurze pełnomocnika rządu ds. reformy emerytalnej. W 1998 rozpoczął pracę jako asystent w Szkole Głównej Handlowej[6]. Należał w tym czasie do Unii Wolności, z listy tego ugrupowania bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych w 2001, zdobywając 4646 głosów w okręgu podwarszawskim[9][10].
W latach 2001–2004 pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym[6], gdzie zajmował się reformą finansów publicznych, polityką regionalną i klimatem inwestycyjnym[11]. Później do 2008 zajmował stanowisko głównego ekonomisty w Banku BPH, a następnie pracował na stanowisku dyrektora banku ds. strategii i głównego ekonomisty w BRE Banku[2][11] oraz w PKO BP[8]. W latach 2011–2014 był partnerem w firmie PwC, odpowiedzialnym za polskie firmy prywatne[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz