Ryan Reynolds i jego żona: tak nazwali córeczkę


Blake Lively (29 l.) i Ryan Reynolds (40 l.) pierwszej córce nadali męskie imię, drugą nazwali już bardziej adekwatnie.
Aktorska para pod koniec września została po raz drugi rodzicami. Płeć dziecka zdradzili dopiero po miesiącu.
Reynolds wygadał się w programie telewizyjnym, że doczekali się drugiej córki. Nie chciał jednak wyjawić, jakie imię otrzyma dziewczynka.
Magazynowi „Us Weekly” udało się teraz dowiedzieć, jak nazwali drugą pociechę.
Okazuje się, że w przeciwieństwie do pierwszej córki, którą nazwali męskim imieniem James, ich druga córeczka otrzymała bardziej adekwatne do płci imię, mianowicie Ines.
źródło: pomponik.pl
Biografia Ryana
Ryan Rodney Reynolds (ur. 23 października 1976 w Vancouver) – kanadyjski aktor i producent telewizyjny i filmowy.
Przed kamerą pojawił się po raz pierwszy w wieku 17 lat, grając podwójną postać nastoletniego Ganesha i Jeffreya w kanadyjskim dramacie Zwyczajna magia (Ordinary Magic, 1993). Debiutem na małym ekranie rolę telewizyjną Billy’ego Simpsona w serialu TV Piętnaście (Hillside, 1993) zwrócił na siebie uwagę telewidzów i krytyków, zdobywając nominację do Nagrody Filmowej dla Młodych w kategorii Najlepszy Młody Aktor w Serialu Kablowym. Występował potem regularnie w kanadyjskich produkcjach telewizyjnych; przygodowym serialu familijnym Odyseja (The Odyssey, 1993–1994), w mniserialu Z zimną krwią (In Cold Blood, 1996) i dramacie telewizyjnym Naznaczona (Serving in Silence: The Margarethe Cammermeyer Story, 1995) u boku Glenn Close. Uznanie zdobył jako student medycyny Michael „Berg” Bergen w serialu komediowym CBS Oni, ona i pizzeria (Two Guys, a Girl and a Pizza Place, 1998–2001).
źródło: pl.wikipedia.org
Biografia Blake
Blake Lively (ur. 25 sierpnia 1987 w Los Angeles w stanie Kalifornia[1]) – amerykańska aktorka.
Jest córką Ernie i Elaine Lively. Ernie Lively jest aktorem i reżyserem. Elaine Lively również związana jest z przemysłem filmowym – pracuje jako dziecięca agentka i menedżerka[2]. Blake jest najmłodsza z piątki rodzeństwa. Ma dwoje starszych braci (Erica i Jasona) i dwie starsze siostry (Lori i Robyn). Całe rodzeństwo również poświęciło się aktorstwu, tak jak ich ojciec[2]. W wieku 5 lat Blake udała się na casting do roli Natalie Hillard w filmie Pani Doubtfire z Robinem Williamsem, przegrała w finałowej rywalizacji z Marą Wilson[3]. W 1998 roku wystąpiła w muzycznym filmie Sandman w reżyserii swojego ojca, jednak nie zachęciło jej to do dalszych działań w aktorstwie[4]. W latach 2001–2005 Blake studiowała w szkole średniej w Burbank High. Pełniła funkcję przewodniczącej klasy, należała do grupy cheerleaderek oraz uczęszczała na zajęcia chóru szkolnego[5]. Lively w jednym z wywiadów przyznała, że przez cały okres swojej edukacji uczęszczała do 13 różnych szkół. Jej marzeniem było studiować na Uniwersytecie Stanford[5].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz