Rozenek zdradziła jak poznała się z Majdanem


majdan-rozenekMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan są parą już od ponad półtora roku. Dotychczas wydawało się, że narzeczeni doskonale się ze sobą dogadują i nie ma między nimi żadnych nieporozumień czy kryzysów. Nie każdy jednak wie, jak para się poznała!

Małgorzata postanowiła zdradzić jak poznała się ze swoim ukochanym. „Perfekcyjna Pani Domu” o swoim pierwszym spotkaniu z Majdanem opowiedziała w programie „Kobiecym okiem” Natalii Hołowni. Gwiazda zdradziła, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

– Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, by ułożyć sobie życie. To właśnie była miłość od pierwszego wejrzenia. I to był duży problem dla nas- wspominała Rozenek.

Gdyby tego było mało, Małgorzata dokładnie opisała swoje pierwsze spotkanie z ukochanym.

– Pamiętam, jak on podszedł do mnie na premierze filmu, zaczęliśmy rozmawiać, zobaczyłam, że nagle zaczęli biec fotoreporterzy, i mówię: „Radosław, nie stawaj obok mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem”, a Radosław mówi: „Dobra, ja też miałem dwie żony, to do trzech razy sztuka”. I poszło. – dodała

Spodziewalibyście się takiej sentymentalnej wypowiedzi po Rozenek? Perfekcyjna musi być naprawdę zakochana!
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)