Rozenek i Majdan przyłapani na pocałunkach przez paparazzi


majdan-rozenek-pocałunek-całowaliTo już pewne! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są parą. Perfekcyjna Pani Domu i były mąż Dody przestali się ukrywać. Kilka dni temu dali się sfotografować podczas randki, na której nie szczędzili sobie czułości. Całowali się na schodach w centrum handlowym, trzymali się za ręce i przytulali. Czy zaczną się również pokazywać oficjalnie razem?

Od rozwodu z Jackiem Rozenkiem w połowie 2013 roku Małgorzata zarzekała się, że nie szuka miłości, a najważniejszymi mężczyznami w jej życiu są dwaj synowie, 8-letni Stanisław i 4-letni Tadeusz.
majdan-rozenekPod koniec października Rozenek zaczęła być jednak widywana z Radosławem Majdanem. Mówiło się o randkach w kinie, romantycznych spacerach i wyjazdach w góry. W grudniu piłkarz poznał synów Małgosi, a w styczniu odwiedził jej rodziców. Mimo to wiele osób nadal nie wierzyło, że tych dwoje może łączyć coś więcej niż przyjaźń.
Rozenek pod wpływem Majdana zmieniła styl. Na zakupach w centrum handlowym, gdzie okazywali sobie czułość, była ubrana w skórzaną kurtkę, pasek z ćwiekami i ciężkie, płaskie buty.
Z romansu byłej żony nie jest zadowolony Jacek Rozenek. Ponoć nie podoba mu się, że jego synowie przebywają w towarzystwie znanego z hulaszczego trybu życia Radka.
Opinia byłego męża nie spędza jednak snu z powiek Gosi. W marcu planuje ona ponoć wyjazd w Alpy z Radkiem i synami. Wtedy też będą mieli dla siebie więcej czasu. Teraz Rozenek ma bowiem dużo pracy na planie „Bitwy o dom”.
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *