Rosati zabiera Adamczyka do Stanów


adamczyk-rosatiMimo „przecieków” z planu serialu Sama słodycz, jakoby grających główne role Piotra Adamczyka i Natalię Klimas połączył romans, wciąż trwa jego związek z Weroniką Rosati. Kulisy plotek obnażyła Karolina Korwin-Piotrowska, wyjaśniając we Wprost, że ich źródłem jest sama ambitna celebrytka.

Zdaniem dziennikarki, córka znanej projektantki mody chce się w ten sposób wylansować. Cóż, nie ona pierwsza próbuje wykorzystać Piotra w ten sposób.

Jak informuje Fakt, aktor wkrótce będzie miał okazję trochę od niej odpocząć, bo jego oficjalna dziewczyna zaprosiła go do Hollywood na premierę serialu Dziecko Rosemary w reżyserii Agnieszki Holland. Mimo kontuzjowanej nogi, Rosati udało się dostać w nim rolę.

Para nie zamierza się rozdzielać – potwierdza w rozmowie z tabloidem osoba z ich otoczenia. Piotr chce opiekować się Weroniką.

Z pewnością dodatkową motywacją jest dla niego możliwość przejścia się po czerwonym dywanie. Podobno cieszy się już, że „coś ugra” na wyjeździe.

Piotr uważa, że na wyjeździe może coś ugrać – mówi informator tabloidu. W końcu będzie przebywał wśród najlepszych telewizyjnych twórców i samej Agnieszki Holland.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 2 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *