Robin Thicke i April Love Geary zaręczyli się


Thicke i Love GearyW zeszłym roku Paula Patron, żona Robina Thicke, nie wytrzymała jego kolejnych zdrad i złożyła pozew rozwodowy. Wokalista próbował udawać, że zależy mu na ratowaniu związku i w wywiadach opowiadał, że chodzą razem na terapię. Pochwalił się też, że wysyła zonie kwiaty i stara się zmienić. Wtedy paparazzi przyłapali go, gdy faktycznie zatrzymał się w kwiaciarni… w towarzystwie kochanki. To ona pomogła mu wybrać róże dla Pauli.
Dziś amerykańskie media podały, że Thicke oświadczył się po ośmiu miesiącach znajomości swojej młodszej o 18 lat dziewczynie. April Love Geary przyjęła pierścionek i pochwaliła się okazałym diamentem na Instagramie. Pod zdjęciem wypowiedziała się była żona Robina, która napisała:
Ciebie też prędzej czy później zdradzi.
April szybko skasowała wpis. Pozostawiła jedynie swoje zdjęcie z Robinem. Myślicie, że będzie jej wierny?
źródło: pudelek.pl
Biografia Robina
Robin Charles Thicke znany również jako Thicke (ur. 10 marca 1977 w Los Angeles w Kalifornii) – amerykański wokalista, autor tekstów i piosenek, a także producent muzyczny i aktor.
W 2005 roku Robin wstąpił w związek małżeński z aktorką Paulą Patton (ur.5 grudnia 1975 r,).Spotykali się, odkąd mieli po 16 lat. 6 kwietnia 2010 r. na świat przyszedł ich syn, Julian Fuego Thicke.
W 2006 Thicke wydała swój drugi album studyjny ewolucji Robin Thicke . To zadebiutował na numer pięć na Billboard 200, na szczycie Top R & B / Hip-Hop Albums chart, i została platyną przez Recording Industry Association of America (RIAA). Ewolucja Robin Thicke produkowane cztery single. Trzeci studyjny album Thicke, w Something Else , został wydany we wrześniu 2008 roku. To zadebiutował na trzecim miejscu zarówno na liście Billboard 200 i Top R & B / Hip-Hop wykres Albumy. Terapia Płeć: Sesja następnie w grudniu 2009 r., osiągając w liczbie dziewięciu, a dwa na Billboard 200 i albumy Hot R & B / Hip-Hop wykresu odpowiednio.
Thicke zdobył swój największy sukces komercyjny na bieżąco z wydaniem jego szósty album studyjny niewyraźne linie , wraz z jego odpowiednimi singli. Jego tytułowy singiel był hitem na całym świecie, stając się Thicke pierwszy Billboard Hot 100 przebojem numer jeden, a także uzupełniania listy przebojów w takich krajach jak Australia, Kanada, Nowa Zelandia i Wielka Brytania. Wspomagane przez sukces singla, Album zadebiutował jako numer jeden na liście Billboard Hot 100 i produkowane dalszych działań single ” Give It 2 U „,” Do końca życia „i” Feel Good „.
Thicke był piosenkarzem, mentorem, a sędzia na ABC występów Duets .
Thicke urodził się w Los Angeles, Kalifornia . [ 1 ] Jego matką jest aktorka, piosenkarka Gloria Loring (z domu Goff), który pojawił się w USA w ciągu dnia dramatycznych dni naszego życia , a jego ojciec jest kanadyjski aktor Alan Thicke , który znany jest ze swoich rola w serialu TV Growing Pains . Rozwiedli się, gdy miał siedem lat. [ 6 ] Thicke ma starszego brata, Brennan , który pracował jako aktor głosowy, w połowie 1980 roku. Thicke ma podwójne obywatelstwo , obywatelstwo kanadyjskie gospodarstwa przez jego ojca i Stany Zjednoczone obywatelstwa przez jego matkę i od urodzenia. [ 7 ] Thicke mieszka w Vancouver , Kolumbia Brytyjska .
Thicke nagrał swoje pierwsze demo, jako nastolatek. Według Thicke, jego ojciec, chcąc, żeby skupić się na studia i ukończył szkołę przed podjęciem muzykę, by nie płacić za grupy wokalnej Thicke, w As One, aby nagrać demo 4 piosenki. [ 8 ] [ 9 ] demo ostatecznie został opłacony przez Al Jarreau , wujka jednego z członków grupy. [ 8 ] demo Thicke za trafiła do Brian McKnight , który był na tyle zadowoleni z 14 roku życia Thicke, aby doprowadzić go do studia i pracować z nim. [ 9 ] „W każdym razie”, utwór napisany wspólnie z Thicke, znalazł się na drugim albumie McKnight za Pamiętam cię . [ 10 ] peerów Thicke za żartobliwie nazywali go „Brian McWhite”. [ 11 ] To było stowarzyszenie Thicke jest z McKnight, która liczy Thicke jako jeden z jego pierwszych mentorów, że pomógł mu swój pierwszy kontrakt płytowy z wylądować Interscope Records w wieku 16 lat. [ 9 ] [ 11 ] [ 12 ] Thicke przeniósł się na własną rękę w wieku 17 lat, w czasie jego starszy rok wysokiej Szkoła, zarobkowania i wspieranie się jako profesjonalny producent muzyczny i autor tekstów.
Filmografia

  • „Cudowne lata” (1989)
  • „Just the Ten of Us” (1990)
  • „The New Lassie” (1990)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)