Robert Stockinger i Patrycja Drozd zaręczyli się


stockinger-drozdOd zakończenia związku z aktorką minęły cztery lata, a Robert Stockinger układa sobie życie na nowo. Okazuje się, że od 2012 roku spotyka się z dziennikarką TVN24 Biznes i Świat, Patrycją Drozd.

Syn Tomasza Stockingera dopiero niedawno zaczął się z nią jednak oficjalnie pokazywać. Para pojawiła się razem na premierze spektaklu “Intryga” w Teatrze Kamienica. Chętnie pozowali do zdjęć z ojcem Roberta. Zdaje się, że zaakceptował on wybrankę pierworodnego.

Jeszcze niedawno Tomasz bał się, że Stockinger junior nie znajdzie szczęścia w życiu osobistym. Robert długo rozpamiętywał rozstanie z Olą Szwed, o której mówiło się, że zdradziła go z instruktorem kitesurfingu.

Kilka dni temu Patrycja i Robert zaręczyli się. Będzie kolejny ślub w polskim show-biznesie?
źródło: nocoty.pl
Tagi: [semantic_tags]

Biografia Patrycji

Patrycja Drozd ukończyła dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Uniwersytecie Gdańskim a także socjologie w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.
Pracuje jako prezenterka w tvn 24 biznes i świat, redaktor strony internetowej eska.pl, reporter, prezenter serwisów informacyjnych w Radiu Eska.
Pracowała także jako prezenterka programu “Informacje dnia” w Superstacja TV, prezenter weekendowego wydania programu “Pogodny poranek” TTV, prezenter programu publicystycznego “Świat wokół nas” oraz informacyjnego “Wiadomosci” CSB TV.

(Odwiedzono 654 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *