Robert Górski nie może liczyć na ślub z Katarzyną Osipowicz


Gorski-OsipowiczKabareciarz od jedenastu lat żyje w udanym związku. Owocem relacji Roberta Górskiego z graficzką, Katarzyną Osipowicz jest 9-letni syn, Antek. Do pełni szczęścia parze brakuje jedynie ślubu. Okazuje się, że pragnie go tylko Robert. Jego partnerka nie ma ochoty powtórnie wychodzić za mąż.
Kasia jest już po jednym małżeństwie, więc poznała smak stania przed ołtarzem, a do tego już nie ma powrotu. Chyba, że papież by się na to zgodził, ale raczej się nie zgodzi – powiedział tygodnikowi „Rewia” jeden z twórców Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Do niedawna Robert próbował jeszcze namawiać ukochaną na ożenek, ale w końcu się poddał. Wie, że ślub w ich życiu niczego nie zmieni.
– Kiedyś bardziej nalegałem na to, byśmy się pobrali. Potem oboje uznaliśmy, że bez względu na to, czy się pobierzemy czy nie, to jak będziemy chcieli być ze sobą, będziemy. A ślub może czasem wywoływać presję – dodał.
Górski, który dużo czasu spędza w trasie z kabaretem, ceni przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia mu partnerka i syn.
– Miło jest wrócić do takiego pewnego, stałego miejsca na ziemi, które tworzy dom i rodzina – wspominał w wywiadach.
A skoro dostaje to bez ślubu, papierek nie jest mu potrzebny.
źródło: nocoty.pl
Biografia Roberta
Robert Górski (ur. 14 kwietnia 1971[1] w Warszawie) – polski twórca kabaretowy, najszerzej znany jako lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Kariera kabaretowa i telewizyjna
Kabaret i scenariusze
Jest absolwentem polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie był współzałożycielem Kabaretu Moralnego Niepokoju, początkowo działającego jako kabaret studencki przy samorządzie Wydziału Polonistyki. Zanim zaczął utrzymywać się z twórczości kabaretowej, pracował jako copywriter[1].
W latach 2003–2006 był twórcą scenariusza telewizyjnego programu rozrywkowego Tygodnik Moralnego Niepokoju, a następnie Miesięcznika Moralnego Niepokoju. Poza tym pisał scenariusze m.in. Mazurskiej Nocy Kabaretowej i kabaretonów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wraz z Adamem Małczykiem z Formacji Chatelet pisał scenariusze do rozrywkowego programu telewizji TVN Maraton Uśmiechu.
Aktor i prezenter
Oprócz udziału w telewizyjnym programie Tygodnik Moralnego Niepokoju prowadził wraz z Andrzejem Poniedzielskim program Kabaretowe kawałki TVP2. Przez krótki czas był też gościem programu Szkło kontaktowe (TVN24). W latach 2009-2012 razem z Marcinem Wójcikiem na antenie TVP2 prowadził Kabaretowy Klub Dwójki. Wraz z Mikołajem Cieślakiem prowadził wieczory kabaretowe transmitowane przez TVP, m.in Mazurską Noc Kabaretową (2006), kabaretony podczas festiwali w Opolu i Sopocie. W 2003 wziął udział w zrealizowanym przez Wytwórnię A’YoY filmie Baśń o ludziach stąd, gdzie był odtwórcą jednej z głównych ról – Kolumba. Występuje w improwizowanym kabaretowym serialu Spadkobiercy. W 2009 był jednym z jurorów 25 przeglądu kabaretów PaKA.
Aktualnie jest prowadzącym niektórych odcinków programu Dzięki Bogu Już Weekend na antenie TVP2[2].
Książki
Oprócz działalności kabaretowej opublikował, wraz z Mikołajem Cieślakiem i Przemysławem Borkowskim, tomik wierszy zatytułowany Zeszyt w trzy linie. Pisał także dla niewydawanego obecnie satyrycznego pisma Chichot. W listopadzie 2012 roku ukazała się książka Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju będąca zapisem rozmów Roberta Górskiego z Mariuszem Cieślikiem[3].
Filmografia
1999: Badziewiakowie − jako strażak (odc. 6), dziennikarz (odc. 12)[4]
2003: Baśń o ludziach stąd − jako Kolumb[5]
2008: Złoty środek − jako Paweł[6]
2014: Słodkie życie − jako Jurek[7]
Dubbing
2008: Piorun − jako Gołąbeczek # 3[8]
2012: Zambezia − jako Morton
2012: Sklep dla samobójców − jako Dobry człowiek
Życie prywatne
Ze swoją partnerką Katarzyną, graficzką, ma syna Antoniego.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Katarzyny
Katarzyna Osipowicz (ur.1979) tworzy kolaże, grafiki, fotografie. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Dodaj komentarz