Robert Burneika i Katarzyna Burneika biorą rozwód


burneika-robert-katarzyna-hardkorowy-koksuTego chyba nikt się nie spodziewał! Litewski kulturysta, znany pod pseudonimem „Hardkorowy Koksu”, cieszący się dużą popularnością w Polsce, nie ma powodów do zadowolenia. Na swoim facebookowym profilu właśnie ogłosił, że po dziesięciu latach małżeństwa rozwodzi się z żoną Katarzyną.

Autor licznych filmów treningowych i bohater programu Nie ma Lipy! dodatkowo oskarżył ją o romans i kradzież. W długim oświadczeniu wytłumaczył, że to nie on ponosi winę za rozpad związku. Na potwierdzenie swoich słów załączył zdjęcie umowy i maila, którego otrzymał od byłej partnerki. Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem! Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!! Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema. Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! Pozdrowienia – czytamy (zachowano oryginalną pisownię).
źródło: nocoty.pl
Tagi: rozwodzą się

Wideo – Robert Burneika i Katarzyna Burneika

Biografia Roberta

Robert Burneika, właśc. Robertas Burneika[1], znany jako Hardkorowy Koksu (ur. 8 lipca 1978 w Olicie) – litewski kulturysta, mieszkający na stałe w Las Vegas, współautor oraz jednocześnie bohater filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube. TVN Turbo wyemitowało dwa sezony programu „Nie ma Lipy!” z jego udziałem. Marcin Siegieńczuk, piosenkarz disco polo, napisał o Burneice piosenkę[2].
Wychował się w Litewskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej, w dzieciństwie pomagał ojcu w warsztacie samochodowym.
Burneika od dziecka rozwijał swoją siłę i masę mięśniową. Uprawiał sporty i ćwiczył na siłowni. Jego pierwszą salą treningową była prowizoryczna siłownia, którą sam zbudował na strychu swojego domu. Jego idolem od zawsze był Arnold Schwarzenegger. Na Litwie trenował pod okiem Audriusa Jegeleviciusa, w ówczesnym czasie jednego z najlepszych kulturystów na Litwie. Robert bez większych osiągnięć startował w litewskich zawodach kulturystycznych.
W wieku 21 lat wyemigrował do USA. Ma żonę – Katarzynę, która jest Polką urodzoną w USA i pracuje jako pielęgniarka. Poza ojczystym językiem litewskim Burneika posługuje się również angielskim i rosyjskim[3], a także językiem polskim, którego nauczył się dzięki polskim kolegom z warsztatu, w którym pracował[4]. Jest właścicielem firmy Burneika Sports, która oferuje suplementy diety.

Kariera sportowa
Kulturystyka
Osiągnięcia[5]:
2013 IFBB EVL’s Prague Pro – 16. miejsce
2011 IFBB Mr.Olympia – 16. miejsce
2011 IFBB Tijuana Pro – 7. miejsce
2011 IFBB New York Pro – 5. miejsce
2010 NPC USA Bodybuilding Championships – 4. miejsce
2010 NPC National Bodybuilding Championships – 1. miejsce (licencja zawodowca IFBB)
2009 NOV 21 NPC National Bodybuilding Championships – 2. miejsce
2009 NPC USA Bodybuilding Championships – 3. miejsce
2009 NPC Atlantic States Bodybuilding Championships – 1. miejsce
2008 IFBB North American Bodybuilding Championships – 6. miejsce
2008 NPC USA Bodybuilding Championships – 7. miejsce
2006 NPC Eastern USA Bodybuilding Championships – 1. miejsce
2006 NPC East Coast Bodybuilding Championships – 1. miejsce
2006 NPC Northeastern Tournament of Champions – 2. miejsce

Wymiary:
Biceps: 63 cm
Klatka: 142 cm
Udo: 82 cm
Łydka: 57 cm
Szyja: 59 cm
Pas: 84 cm

Mieszane sztuki walki Robert Burneika
Zwycięstwa 2
Przez nokauty 0
Przez poddania 1
Przez decyzje 0
Porażki 0
Remisy 0
Nieodbyte 0

Obywatelstwo Stany Zjednoczone
Masa ciała 130 (2013) kg
Kategoria wagowa OPEN
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 286 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

0 komentarzy do “Robert Burneika i Katarzyna Burneika biorą rozwód”

  1. Mamy niepotwierdzoną informacje, że Robert Burneika ma już nową dziewczynę i jest nią Iwona Kowalska z Lubina, która ma 22 lata, jej zdjęcie tu:
    bookszpan.pl/wp-content/uploads/2013/05/bookszpan-foto-fitness-iwona-kowalska-bodybuilding-bikini-minsk-mazowiecki-2013-8315.jpg
    Kowalska uprawia głównie fitness, jest związana z jedną z największych firm produkujących odżywki, spędza wiele godzin na siłowni, wiosną tego roku zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness 2013. Mieszka obecnie razem z Burneiką w Poznaniu, a niebawem wyjedzie z nim do USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *