Robbie Williams i Ayda Field powitali kolejne dziecko


Robbie Williams (44 l.) i jego żona, Ayda Field (39 l.), doczekali się kolejnego potomka. Oboje trzymali tę wiadomość w wielkim sekrecie!

Para jest rodzicami 5-letniej Theodory i 3-letniego Charltona. Teraz wyszło na jaw, że ich rodzina właśnie się powiększyła!

Radosną nowiną pochwaliła się szczęśliwa mama na Instagramie.

Field opublikowała zdjęcie dłoni wszystkich członków rodziny. W podpisie do fotki wyjaśniła, że doczekali się córeczki Coco, którą urodziła im matka zastępcza.

Żona Williamsa podziękowała jej, że zgodziła się dla nich to zrobić.

Wyjawiła również, że celowo wcześniej nie wspominali światu o mającym się urodzić dziecku, gdyż „była to bardzo długa i trudna droga”.

„Cieszymy się, że mała jest już z nami i jesteśmy wdzięczni” – zakończyła, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności ich maleństwa.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Robbie

Robbie Williams, właśc. Robert Peter Maximilian Williams[4][5][6] (ur. 13 lutego 1974 w Stoke-on-Trent) – angielski piosenkarz, muzyk, autor tekstów piosenek, multiinstrumentalista, który w latach 1990-1995 i 2009-2012 był członkiem zespołu Take That[7] i odnosił później sukcesy jako solista[3][4].

Urodził się i dorastał w małej miejscowości Stoke-on-Trent[8] w hrabstwie Staffordshire w rodzinie Teresy Janette (z domu Farrell) i Petera Williamsa. Jego ojciec był regionalnym komikiem, występował pod pseudonimem artystycznym Pete Conway i prowadził pub zwany Czerwonym Lwem w Burslem[9], zanim został licencjobiorcą w Port Vale F.C.; to doprowadziło do tego, że Williams przez całe życie był związany z tym zespołem. Jego dziadek ze strony matki był Irlandczykiem i pochodził z Kilkenny. Uczęszczał do szkoły katolickiej St Margaret Ward Roman Catholic School w Tunstall[5], a następnie uczęszczał do szkoły tańca UKDDF w Tunstall. Brał udział w kilku szkolnych przedstawieniach, a jego największą rolą było Artful Dodger w produkcji Oliver!, muzycznej adaptacji powieści Charlesa Dickensa Oliver Twist. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *