Rinke Rooyens i Katarzyna Wołejnio rozstali się?


rooyens-i-wolejnioRike Rooyens (47 l.) ponoć miał dość scen zazdrości i rozstał się z ukochaną!
Producent po rozwodzie z Kayah przez długi czas był związany z makijażystką Malwiną Wędzikowską (35 l.). Swego czasu plotkowało się nawet o ich ślubie! Później, zamiast o wymianie obrączek dowiedzieliśmy się jednak o ich rozstaniu.
Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że Rinke Rooyens związał się ze znaną z programu „Żony Hollywood” Katarzyną Wołejnio. Para pokazała się na kilku imprezach, byli także razem na niedawnym ślubie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana.
Teraz okazuje się, że i ten związek nie przetrwał próby czasu! „Fakt” dowiedział się, że producent rozstał się z ukochaną, gdyż miał już dość jej scen zazdrości o byłą partnerkę, z którą cały czas pracuje i utrzymuje przyjazne relacje.
„Nie mogła tego znieść i cały czas histeryzowała. W końcu zaczęła go kontrolować i nachodzić go w pracy. Uznał więc, że to za wiele” – mówi informator tabloidu.
źródło: pomponik.pl
Biografia Rinkego
Rinke Rooyens (ur. 17 listopada 1969) – holenderski producent, reżyser i scenarzysta programów telewizyjnych, właściciel i prezes firmy mediowej Rochstar.
Syn Boba Rooyensa (ur. 1940 w Rotterdamie), holenderskiego reżysera telewizyjnego i aktorki teatralnej, od wczesnego dzieciństwa dorastał między teatrem a telewizją; sypiał albo w garderobie matki, albo w studiu, gdzie ojciec robił montaż. Rodzice rozwiedli się, gdy miał sześć lat.
Mając trzynaście lat wystąpił w spektaklu przygotowanym na otwarcie olimpiady w Los Angeles. Zagrał także w przedstawieniu w reżyserii Roberta Wilsona w Paryżu. Dorabiał, myjąc samochody. W wieku szesnastu lat, po śmierci swojej matki, która cierpiała na depresję, wyjechał do Kolonii, gdzie przez pewien czas pracował dla tamtejszej telewizji jako montażysta i asystent kierownika produkcji.
Pracował dla firmy Endemol, znanej m.in. z produkcji Big Brother. W 1998 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie rozpoczął pracę jako reżyser-konsultant robionych na holenderskiej licencji dwóch serii programu rozrywkowego TVN To było grane (1998), którego gospodarzem 28 odcinków była Kayah. Następnie był pomysłodawcą i producentem reality show TVN Kto was tak urządził?, które prowadziła Małgorzata Maier. Po dwóch miesiącach zdecydował się osiedlić w Polsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Katarzyny
Katarzyna Wołejnio (ur. 19 maja 1973 w Nysie) – polska aktorka filmowa i teatralna, modelka i producentka.
Dzieciństwo spędziła w rodzinnej Nysie, gdzie uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego Carolinum. W czasie nauki wyjeżdżała na kursy języka angielskiego organizowane przez Uniwersytet w Oksfordzie. Jest absolwentką pierwszej prywatnej uczelni w Polsce – Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych na Wydziale Biznesu i Zarządzania.
Po zakończeniu studiów wyjechała do Paryża, gdzie pracowała jako hostessa i ukończyła kurs językowy na Sorbonie. Przez kilka miesięcy mieszkała w Miami. Od 2000 roku mieszka w Los Angeles. Ukończyła kursy aktorskie w renomowanych szkołach: Sal Landiego, Bernarda Hillera, Larry Mossa, Stelli Adler, Margie Haber i Ivany Chubbuck.
Od 2008 roku należy do grupy teatralnej Actorhood Theatre Company.
Karierę filmową rozpoczęła epizodem w megahicie Bad Boys II. Od 2011 roku zajmuje się produkcją filmową. Współpracuje z Alvernia Studios. Zna cztery języki: angielski, francuski, włoski i rosyjski. W 2014 roku wzięła udział w pierwszym sezonie polskiego reality show Żony Hollywood, produkowanego i emitowanego przez TVN wiosną 2015 roku. Program przedstawia kulisy życia pięciu zamożnych Polek, które osiągnęły sukces w Hollywood[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz