Rihanna i jej chłopak spodziewają się dziecka?

Rihanna i jej chłopak spodziewają się swojego pierwszego dziecka – tak brzmi jedna z najgorętszych plotek ostatnich dni. Dlaczego fani piosenkarki są przekonani, że ich ulubiona gwiazda jest ciąży? Sprawdzamy, o co chodzi!
Rihanna jest w ciąży? Tysiące fanów piękności z Barbadosu są przekonane, że odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco. Wszystko za sprawą obecności gwiazdy na ceremonii rozdania nagród Grammy 2018. Choć piosenkarka wróciła z tej gali ze statuetką zdobytą razem z Kendrickiem Lamarem w kategorii „Best Rap/Sung Collaboration”, to cały internet do tej pory huczy ze zgoła innego powodu. Gdy 29-latka razem z DJ Khaledem i Brysonem Tillerem wykonywała na scenie hit „Wild Thoughts”, oczy wszystkich zwrócone były głównie na jej zaokrągloną sylwetkę. W mediach społecznościowych zawrzało już podczas transmisji na żywo z gali.

– Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale byłbym w szoku, gdyby się okazało, że Rihanna nie jest w ciąży!
– Czy tylko mi się wydaje, że Rihanna jest w ciąży?
– Żadnych zbliżeń, coś musi być na rzeczy…

Pogłoski o tym, że Rihanna jest w ciąży pojawiają się regularnie co jakiś czas, ale jeszcze nigdy ten temat nie był tak głośny. Stało się tak najprawdopodobniej dlatego, że gwiazda rzeczywiście przytyła a na dodatek po raz pierwszy od dłuższego czasu jest w poważnym związku. Trzeba jednak przyznać, że to wciąż odrobinę za mało, by plotki o ciąży Rihanny brać na poważnie. O tym, jak mało jest to prawdopodobne mogą chociażby świadczyć wypowiedzi świadków, którzy widzieli jak gwiazda na imprezie po Grammy 2018 spożywała alkohol…

źródło: gala.pl oraz instagram.com
tagi: nowy partner
Kilka słów z Wikipedii o Rihannie
Rihanna, właściwie Robyn Rihanna Fenty (ur. 20 lutego 1988 w Saint Michael) – barbadoska piosenkarka R&B i pop[3], aktorka, autorka tekstów i projektantka mody.
Rihanna urodziła się jako Robyn Rihanna Fenty 20 lutego 1988 roku w Saint Michael, na Barbadosie, jako córka Moniki Braithwaite, księgowej, i Ronalda Fenty, kierownika magazynu w fabryce odzieży[5]. Jej matka z pochodzenia jest Gujanką a ojciec ma korzenie barbadoskie i irlandzkie. Państwo Monika i Ronald Fenty mają razem troje dzieci: najstarszą Robyn Rihannę oraz Rorreya i Rajada Fenty[6]. Rihanna ma także dwie siostry przyrodnie i brata od strony ojca, wszyscy urodzeni przez różne matki przed poślubieniem matki Rihanny[7][8]. Dorastała słuchając muzyki reggae[9], a zaczęła śpiewać w wieku około siedmiu lat[6]. Jej dzieciństwo było naznaczone uzależnieniem jej ojca od kokainy, alkoholu i marihuany. Małżeństwo państwa Fenty zakończyło się, gdy Rihanna miała 14 lat. Ojciec mimo to pozostał częścią jej życia[5].
Dorastała w skromnym trzypokojowym bungalowie w Bridgetown, gdzie wraz z ojcem sprzedawała ubrania na ulicznym straganie[10]. Uczęszczała do szkoły podstawowej Charlesa F. Broome’a na Barbadosie, a następnie do Combermere School, gdzie założyła trio muzyczne z klasowymi znajomymi[6]. Była wojskowym kadetem w rezerwowo-militarnym programie. Trenowała z wojskiem Barbadosu i Shontelle, która była jej instruktorem musztry[11]. Pomimo planów ukończenia szkoły średniej, zdecydowała się przerwać naukę, ponieważ kariera muzyczna wymagała poświęcenia czasu[12].
W grudniu 2003 roku dzięki wspólnemu przyjacielowi Rihanna poznała amerykańskiego producenta muzycznego Evana Rogersa. Piosenkarka i dwóch członków jej zespołu wzięli udział w przesłuchaniu zorganizowanym przez Rogersa[13]. Producent powiedział, że „w chwili, gdy Rihanna weszła do pokoju, dwie poprzednie dziewczyny przestały istnieć.”
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz