Richard Gere i jego partnerka zaręczyli się?


Richard Gere (68 l.) oświadczył się Alejandrze Silvie (34 l.). Niezapomniany amant z przeboju filmowego „Pretty Woman” przygotowuje się do ślubu. 68-letni aktor poprosił o rękę hiszpańską bizneswoman Silvę, z którą jest związany od dwóch lat.
Para nie poinformowała oficjalnie o swych zaręczynach, ale Hiszpanka, goszcząc niedawno z aktorem na imprezie dobroczynnej w Madrycie, pokazała nowy pierścionek na palcu, wyznając, że to prezent zaręczynowy.
Gwiazdor filmowy mieszka teraz z Alejandrą w stolicy Hiszpanii. Pomaga narzeczonej wychowywać jej pięcioletniego syna, Alberta, którego ma ona z poprzedniego małżeństwa.
O planach ślubnych Gere’a plotkowano już w zeszłym roku. Wówczas jednak aktor kategorycznie zaprzeczył tym plotkom, ponieważ formalnie wciąż był mężem amerykańskiej modelki Carey Lowell (56 l.).
Rozwiódł się z nią jesienią ub.r., po bardzo skomplikowanej, trwającej pięć lat, batalii sądowej. Spierał się z żoną o opiekę nad siedemnastoletnim dziś synem Homerem, jednak ten ostatecznie został z matką.
Partnerka Richarda będzie jego żoną numer trzy. Przed Carey Lowell Gere był mężem innej modelki, Cindy Crawford.
Aktor mówi, że chce u boku Hiszpanki dożyć w szczęściu kresu swoich dni.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Richardzie
Richard Tiffany Gere[1][2][3] (ur. 31 sierpnia 1949[4] w Filadelfii[5]) – amerykański aktor i producent filmowy pochodzenia irlandzkiego[6].
Przyszedł na świat w rodzinie metodystów jako drugi z pięciorga dzieci Doris Ann (z domu Tiffany, 1924—2016) i Homera George’a Gere (1922—1999)[7], farmera i agenta ubezpieczeniowego Nationwide Mutual Insurance Company[8]. W 1967 roku ukończył szkołę średnią North Syracuse Central High School[9] w Północnym Syracuse w stanie Nowego Jorku. Muzykował w domu wraz ze swymi braćmi i siostrami, ale w wieku osiemnastu lat po otrzymaniu stypendium sportowego wybrał wydział filozofii i dramatu na Uniwersytecie Stanowym Massachusetts w Amherst w stanie Massachusetts, gdzie występował na studenckiej scenie. Jednak po dwóch latach w roku 1969 porzucił studia i założył zespół rockowy Strangers, który szybko się rozpadł w atmosferze wzajemnych pretensji. Wkrótce potem występował na scenie Provincetown Playhouse i Seattle Repertory Theatre[10].
Pojawił się po raz pierwszy na małym ekranie w telewizyjnym dramacie ABC Chelsea D.H.O. (1973). Dwa lata później trafił na kinowy ekran w dramacie kryminalnym Raport dla komisarza (Report to the Commissioner, 1975) z Hectorem Elizondo, wystąpił gościnnie w jednym z odcinków serialu CBS Kojak (1976).
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz